Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hány sebességes agyváltós...

Hány sebességes agyváltós kerékpárt lehet kapni aminek kontrafékje is van?

Figyelt kérdés
3 sebességesről tudok, de ha van több mint 3 sebességes, akkor megírnátok nekem a kerékpár típusát vagy az agyváltó nevét és model számát?

2013. ápr. 13. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha az agyban van a váltó nem lehet kontrája!
2013. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tévedsz, mert itt a Sturmey AWC3 3 sebességes agyváltó amiben kontra is van.
2013. ápr. 13. 23:19
 3/9 anonim ***** válasza:
nincs kontrája agyváltosnak.ennyi
2013. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor ez mi?


[link]

2013. ápr. 14. 02:30
 5/9 anonim ***** válasza:

sok buta jár ide okoskodni :(


szóval, létezik ilyen agy, nem is extrém darab

ha lehet shimanot vegyél legalább 7 sebességeset, pl:

[link]


de találsz még itt párat, de nem mind kontrás, van szabadonfutós is:

[link]

2013. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Shimano Nexus 8 a legtobb sebis amit találhatsz kontrafékes verzoiban is, de elterjedtebb es olcsobb is a 7sebesseges valtozat....a 8, 9 es 11sebis alfine is csak szabadonfutosba letezik, szintugy a rohloff-ok, a sturmeyArcher is asszem csak 8sebessegesig csinal kontras agyvaltot (de lehet hogy csak 7), a sram 2013ban mar csak 3sebisnel valaszthato kontrával, szoval a 8as nexus a legtobb jelenleg:D
2013. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két utolsó választ!


Ha a 3 vagy 7 vagy 8 sebességes kontrás agyváltót veszek, milyen méretű kerekű kerékpárt vegyek hozzá, hogy a legkevesebb átalakítással és költséggel járjon?


Persze nem én akarom a váltót beszerelni, csak azt nem akarom, hogy amikor valahová elviszem az új váltót és az új (vagy használt) bringát, akkor azt haljam, hogy kár, hogy nem ilyen vagy olyan bringát vettem, akkor sokkal olcsóbban megúszta volna a hátsó agy cseréjét.

2013. ápr. 14. 17:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

igazabol tok mind1....

a felnik ugyanannyiba kerul 26os mint 28as, kulloknel se hossz alapjan valtozik az ar, ugyhogy kerekmerettol nemnagyon fugg az ar:D


viszont a vaznak csuszopacskerosnak kell lennie..ez lehet hatrafele nyilo (ahol a kereket hatulrol tolod be, pl fixi/s.s vazak, vagy elorefele nyilo, un camapagnolo tipusu, mint az acel monti es trekkingvazak nagy resze...ha ejtopapucsos akkor lehetetlen, mivel lancfeszesseg allitas csak felszemes lanccal megoldhato, persze csak 1-2honapig, mert utana ugy kinyulik mint a gatya, vagyis mindenfelekeppen csuszopacsker kell....

2013. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a röpke tutorialt a csúszópacskerról. Ezt a szót most hallottam először, és az az igazság, hogy ebből a szempontból magamtól sohasem vizsgáltam volna meg egy kerékpárt.
2013. ápr. 15. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!