Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen mountain bikeot ajanlot...

Milyen mountain bikeot ajanlotok nekem? 20 eves lany vagyok es varosban szeretnem hasznalni, alkalmankent turazni. Csak valami igen strapabiro monti johet szoba!

Figyelt kérdés

Kerekparozasi stilusom sajnos erdekes es sajatos, ami annyit jelent, jogy hajlamos vagyok esni, kelni, mindennek nekimenni. Noi varosi kerekparom volt, de par het alatt leharcoltam,pedig nem

volt gagyi. Vagany, szep es strapabiro darabot szeretnek(ar nem szamit).koszonom szepen



2013. ápr. 15. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Használt vagy új érdekelne?
2013. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Új.
2013. ápr. 15. 14:35
 3/7 A kérdező kommentje:
Esetleg van valamid?
2013. ápr. 15. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Van,de nem eladó :) Amit a barátnőm használ,kb.ilyen stílusban mint te(mondjuk most már javult egy kicsit)az egy Giant Terrago női mountainbike bicaj.Strapabíró(volt már egy pár szép esés,semmi nyoma a bicajon)és kényelmes is(nemrég jöttünk a Balti Tenger-ről,velünk voltak a kerékpárjaink is,naponta 4O-5O km tekertünk).Napi szinten használja+hétvégeken kb.1OO km biciklizünk,ebben van erdő,terep,sár,emelkedő,ereszkedés,aszfalt,tehát minden.Direkt női anatómiára van kialakítva(mondjuk ez más neves márkáknál is így van),nem nehéz,erős,könnyen kezelhető(pl. hidraulikus tárcsafék,egy ujjal lehet megfelelő fékerőt biztosítani).Persze én reklámozni akarom,csak leírtam a tapasztalatomat,ami erről a márkáról van.Szerintem a Scott Contessa vagy a Cube,Focus,Trek stb.női mountainbike-ok is megfelelőek neked.A legjobb ha kipróbálsz többet,hogy melyik a legkényelmesebb neked.Itt egy kép a bicajról: [link]
2013. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amit elfelejtettem.Használtan vettük,ez egy használt bicikli(Németországban élünk,itt vettük),ára 35O Euró volt,2O11-es gyártmány.A gumikat kicseréltük rajta,mert trekking gumik voltak,terepezőt szereltem rá.Tehát a vétel árhoz még hozzáadtunk kb. 43 Eurót a gumikért(elől Schwalbe Smart Sam és hátul Continental Explorer).
2013. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyik kommentemet javítom:NEM reklámozni akarom! :)
2013. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magellan Polaris női kerékpár - Sram X5 - 95 ezerért.

Nekünk is van ilyen, masszív kis bringa... :)

2013. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!