Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ajánlanátok túrázáshoz-terephe...

Ajánlanátok túrázáshoz-terephez megfelelő MTBt?

Figyelt kérdés

Tehát szeretnék vásárolni (akár használtan is) egy MTB kerékpárt hosszabb, rövidebb túrákra. Fontos lenne az állóképesség, mert balatoni(100-150 km) túrát is terveznék vele.

Fontos szempotok:

-Első állíthatő teleszkóp

-Erős-könnyű váz

-lehetőleg Shimano váltók

-tárcsafék

-duplafalú felnik

-Természetesen felnőtt méret( 20 éves, 185 cm magas emberkének)


Továbbá szeretném, ha bírná a terepet is :)

Árkategória: A 100ezres határt nem szeretném átlépni. Így sokkal valószínűbb a használt MTB vásárlási lehetőség. Ebben kérném segítségetek. Véleményeket, hogy miben kell jónak lennie egy nagy túrára alkalmas biciklinek stb :)

Továbbá, ha találnátok pár jó ajánlatot szívesen fogadok linkeket is.


Köszönöm a segítséget!



2013. ápr. 21. 17:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Kross Level A3. rá gondoltam :) még belefér
2013. ápr. 22. 19:33
 2/5 Fias Péter válasza:

Hello!


Én bátran merem ajánlani a Cube márkát. Nekem az van, megvagyok vele elégedve nagyon. Sajna szvsz. egy kicsit drágák, de valamit valamiért. Gondolkodhatsz nyugodtan még pl a merida-ban. Ha túrázásra szeretnéd használni érdemes kicserélni a gyári nyerget mert az nem kimondottan 100-150 km-re szinte folyamatos üléshaz van tervezve. Nagyon szépen mutatnak rajta, csak k..a kényelmetlen. Sajnos az elvárásaid nem fognak teljesen teljesülni ennyi pénzből, ezt főként a telóra értem. A teló állítás alatt mit értesz pontosan? Ma már szerintem nem gyártanak szimplafalú felnit (a tévedés jogát fenn tartom!! :) ), de ami kereket érinti jobban számít egy erős, jó küllő és hogy lehetőleg háromszorosan legyen keresztezve fűzéskor, ez stabillá teszi a kereket. Persze ettől még sokat számít egy jó feni is. Most shimano vagy nem (bár nekem is az van) a sram épp ugyan olyan jó. De itt van két link ami eszembe jutott hirtelen. Csak új cuccok: www.ebike.hu valamint a www.bikemag.hu Itt felül a szürke sávban van egy "apróhírdető" fül oda kattints rá. ott vehetsz használt vagy akár új cuccokat a komplett bringától a legapróbb küty-mütyökig. Remélem segítettem!


Üdv!

Peti

2013. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) sajnos a 150es hatért nem léphetem át. így várok más ajánlatokat si. természetesen ezeket az oldalakat bőszen nézegetem. de egy új bringa mégis csak új. Esetleges rejtett hibák nélkül
2013. ápr. 30. 18:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen még 150ig ki tudom tolni, ahogy állnak a dolgok :) így esetleg?
2013. ápr. 30. 18:47
 5/5 anonim válasza:
Szia,kicsit régi a kérdés,de én bátran ajánlom a Cross Gravito biciklit,nekem 2 hónapja van,napi 20-25 km -et tekerek.60 ezerért lehet venni.Remélem segítettem.U.I.:a váltók nem shimanók,de megteszik,vagy kicserélheted.
2013. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!