Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kerékpárról? Szakértők és tulajdonosok válaszát várom.

Figyelt kérdés

Körülbelül 10 éve kerékpározom komolyabban. Egy országúti biciklit szeretnék venni kíváncsi vagyok hogy mennyire jó ez amit kinéztem: Neuzer Whirlwind Basic Road

[link]

Mindenféle észrevételre és tanácsra vevő vagyok!



2013. ápr. 26. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

tavaj elkövettem azt a hibát, hogy vettem egy ilyet, a hajtókart és a pedált 1 hónap alatt széttapostam, a kerekekbe pedig a nagy semmitől akkora 8as ment, hogy csak néztem, garanciával nem is foglalkoztam, inkább csak eladtam gyorsan egy baleknak féláron, majd áruhitelre vettem egy ilyet [link]

hát a kettő között egy valóságos álom a különbség...

2013. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt választ! Sajnos a linken megnyitott kerékpárra jelenleg nincs keret ! Milyen intenzitással használta ezt a neuzert?
2013. ápr. 26. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:

napi szinten munkábajárásra, (országút, 2*10km)

és hétvégente Velencei tó kerülésre.

2013. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Ilyen árkategóriában amúgy van valami ajánlatod?
2013. ápr. 26. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!