Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van egy egyszerű városi...

Van egy egyszerű városi bicajom, ezt szeretném megcsináltatni agyváltósra. Mennyibe kerül ez alaphangon?

Figyelt kérdés

Csak a hátsó agyat kell kicserélni vagy az egész kereket? Esetleg más is kell hozzá? Hol tudom olcsón megvenni?

Bevásárlásra és a kislányom cipelésére kell a bicaj szóval nincs nagy igényem :)



2013. máj. 2. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

[link]


Kislanyom cipelesere kell a bicaj szoval nincs nagy igenyem ... azert ezt a mondatot atgondolnam ... ha az en kislanyomrol lenne szo, nekem csak is nagy igenyeim lennenek ... bocs.

2013. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy valami verseny vagy csúcs típusú agyváltóra lenne szükségünk ahhoz hogy elmenjünk bevásárolni.
2013. máj. 3. 12:14
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
de! A te agyadnak egy jo kis valto kellene :)))
2013. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

7 sebességeset éri meg venni, minimum, lehetőleg shimano-t

[link]

ez boltban 30 körül van, plusz a küllők, az kb2e, + a munkadíj, elég az agyat kicserélni, nem kell az egész kereket

kérdezd körbe a környéken a boltokat, ki mennyiért adja, mennyiért vállalja


vagy ha okosan akarod csinálni keress olyan embert aki foglalkozik külföldről behozott bringákkal, ha szerencséd van lesz közte bontott cucc is, és olyan 16e-ért lehet szerezni váltóval, fogaskerékkel együtt, csak jól működjön

de lehet találsz a neten is eladót

2013. máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
...ja és van kontrás, és szabadonfutós is, erre figyelj oda vásárlásnál
2013. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igényem van! Megveszem a legdrágábbat mert kislányom "megérdemli" te fogod hónapokig etetni a családomat?

Gondolkozz mielőtt hülyeségeket írsz!

2013. máj. 4. 10:49
 7/8 Esprimo Mobile ***** válasza:
Használt-bontott agyváltó elég zsákbamacska. 3 sebeséges simano nexus agyváltot 11-14-ezer forint között árulják a vebáruházak, a váltókar bovden szett ojan 3000-körül rendelhetö hozzá , plussz uj küllök-befüzés, cakk-pakk ojan 20-22-ezer-körül lehetne átalakitani ugy hogy uj n3-as agyváltód legyen. Ez tényleg húzós összeg mert én egy hete vettem egy 2009-es évjáratu jó állapotu swincsepel landrider traking bicajt , nexus 3-as váltós, pöpec masziv bicaj elsö tulajdonostól igazolólappal 23-ezerért vettem 7-ezret kellett ráköltenem (villogó pedál sárhányó). Esetleg nézél szét apródon, hátha találsz környékeden egy szimpatikus agyváltós bicajt ami olcsó és ujszerü és rendelkezik bolti papiral (nehogy lopott legyen). Vaterát nem ajálom mert ha leütsz valamit elvárják hogy megvedd és csak a hejszini átnézésnél és alkudozásnál derül ki érdemese megvenned, márpedig létfontoságu hogy ojan emberel menj megnézni a bicajt ha vásárlásra kerül a sor aki át tudja nézni, csapágyazás állapotfelmérés szükséges ráköltés becslés szempontjábol. 25-ezerböl kis szerencsével és ügyeségel jóállapotu legális agyváltós bicajt vehetsz, a régidet eladva pedig töredékre csökken az öszköltség. Másik ötlet, célirányosan keress ugyanojan kerékméretü agyváltós bicajt mint a te bicajodé, egy férfi 30-perc alatt átszereli a kereket , váltó szereléket a te bicajodra, az uj bicajba belerakod a régi bicajod kerekét és máris agyváltós a biciklid és van egy plusz bicaj tartaléknak vagy eladásra.
2013. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Esprimo Mobile ***** válasza:
Szerintem kilehet ügyeskedni az elöbbi módszerekkel hogy akár 10-ezer alatt legyen egy jó agyváltód mégha nem is uj, hiszen a vásárolt bicajon kipróbhatod vásárlás elött hogy megfelelöen müködike. Vagy marad egy uj nexus3 befüzése, olcsóbb uj agyvtót nemtalálsz szerintem enél a tipusnál, de legalább jó is.
2013. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!