Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért ment szét a felnim?

Miért ment szét a felnim?

Figyelt kérdés
Felfújtam a kerekem, 3.2 bár körülire, elindultam és hallottam h súrolja a felni a féket. Itthon megnéztem és nagyon durván elhajlott, kb eddig a felni két széle közt volt 1centi most meg egy 20cm es területen vagy 1.4 cm. Ezt már javítani nem lehet, de mi a fran volt a baja? Volt már felfújva, meg volt most benne kicsi nyolcas is, szinte észrevehetetlen. De ilyet még nem láttam. Hátul ugyan olyan gumi ugyan az a felni van és semmi baja.
2013. máj. 9. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

El volt kopva a felnid:D

En sokszor jartam igy, evente elmegy 1par felnim, nekem annyira elkopnak (mondjuk rossz esetben is megvan az evi 12ezer km)

foleg ha ien nagy reszen mintahogy emlitettes 20centis reszen van kihajlas, tuti ez lehet...mert lehet oan is hogy 1-1centin tortenik, de azt felutes okozza...de meg annyit tudsz csunalni hogy megtapogatod a felni fekfeluletet, esha nem egyenletesen sima, hanem van egy valla felul, vagy homoru akkor ez az oka...ja, ezt mar javitani nem tudod ugyhogy kuka

2013. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
dehogy kuka, megy ki a szobám falára a hátsó kerekek mellé:D szóval el volt kopva? De mitől?
2013. máj. 9. 19:49
 3/8 A kérdező kommentje:
ebbe kb 2500km van, azért a Te évi 12ezred nem semmi :D
2013. máj. 9. 19:50
 4/8 Linkoln ***** válasza:

Milyen felni volt? Ha noname kínai tömeggyártott, amit 1000ft-ból összedobnak úgy hogy maga az alu nyersanyag kilója majdnem annyi akkor esélyes hogy azért. Azonban ha már legalább egy neve van a felninek akkor nem valószínű. Nézd meg hogy vékony-e a fala.

vagy küldj egy képet és megmondom mi volt a baj.

2013. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha felniféked van akkor az könnyen elkoptathatta. Hallottam már ilyesmiről olyantól is aki nem bringázik túl sokat. Az enyémen is már jól látszik a kopás, ez is sorra kerül majd.
2013. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd holnap rakok fel képet róla, szerintem noname, bucajon volt rajta, őgy voktam vele amíg bírja bírja. Utánanézek ezeken a bicikliken milyen van.
2013. máj. 9. 22:42
 7/8 A kérdező kommentje:

B+ Action DF 559x19 36H

Elvileg ilyen felni van rajta.

2013. máj. 9. 22:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, felni fékem van ls legtöbbször első fékkel állok meg.
2013. máj. 9. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!