Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A biciklivel jó 1. alkalommal...

A biciklivel jó 1. alkalommal a 18 km 1 óra 18 perc alatt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Nekem téli, esős, sáros időszakban kb 15-16km/h az átlagsebességem a tiéd is kb ennyinek felel meg, ami nem rossz, első alkalommal főleg nem. Persze még az sem mindegy, hogy milyen bicaj, mert egy outival elég lassú de egy montival oké.
2013. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk a Kekestetore mentel fel ennyi ido alatt, akkor meg akar dicseretes is lehet ... es persze nem akarom kedvedet venni, elso alkalomra sem rossz (ha toltad a biciklit) :)


De felre a viccelodessel. Ha most kezdtel bringazni, akkor meg ne a teljesitmenyeddel foglalkozz, hanem inkabb a helyes es technikas kerekparkezelesre kellene koncentralnod es majd ha mar stabilan kozlekedsz kerekparral, majd csak onnantol kezdj el vigeckedni a teljesitmennyel.


Amugy a kerdesben vazolt ido/tavolsag vonzata eleg gyenge teljesitmeny ... mondjuk egy gyereknek megfelel, de amugy meg van rajta mit fejleszteni.

2013. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Linkoln ***** válasza:

Szia!

Nos, való igaz, egyenlőre találj egy megfelelő üléspózt! Állítsd be a bringát magadhoz! Fújd keményre a gumikat, olajos legyen a lánc stb szépen fusson a bringa.

Próbálj kis állóképességre szert tenni, és akkor egy 18 km-es szakaszon nem kell megállni, végig tudod nyomni egyben.

Gondolom ha első alkalom volt akkor nem egyhuzamban tekerted le hanem azért megálltál itt ott, nem?

Ha már jó a póz, a bringa hozzád van igazodva, és van alap állóképességed tudod megfelelően hajtani a kerékpárt, akkor kezdheted mérni a teljesítményt. Elég látványosan javulsz így először, de aztán nagyon beáll majd. Menni fog ez jobban, ez mindenképp kellemes infó. Ha ezt jónak gondolod a többitől majd hanyatt vágódsz :D

2013. máj. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első alkalomra lehetséges, hogy jó, bár én már nem látom ezt át, ma velencei tavat kerültem, ez nekem ajtótól ajtóig 52km, 2óra alatt megvolt...
2013. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Linkoln ***** válasza:
Én tegnap mentem egy 16kilóméteres időfutamot a környéken és 25 perc alatt volt meg... :D Persze ez egyáltalán nem első alkalom.
2013. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Attila_the_hun válasza:

"elso alkalomra sem rossz (ha toltad a biciklit) :) "


Ez jó :))

2013. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!