Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy kell leszedni a csavart?

Hogy kell leszedni a csavart?

Figyelt kérdés
Van egy Camping-em, amiről el szeretném tüntetni a hátsó csomagtartót. Viszont hiába forgatom vagy az anyát, vagy a csavart, forog mind2 együtt. Mit csináljak? Csináltam úgy, hogy 1ik kézzel fogtam a csavarhúzót, a másik kézzel tekertem le az anyát, de addig próbálkoztam, hogy annyira kikopott a csavar, hogy nem tudom lecsavarni csillagcsavarhúzóval. Na most mi van? Válaszokat köszi...
2013. máj. 15. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
HA hozzáférsz akkor vasfűrésszel vágd le az anyát.
2013. máj. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég nehezen férek hozzá, de megpróbálom... Köszi!
2013. máj. 15. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz, más megoldás nem nagyon van.
2013. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyorsvago (flex), langvago, hidegvago (veso+kalapacs) ... de ha bedobod a kutba, cirka 100-150 ev mulva magatol kiesik :)
2013. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki is furhatod.
2013. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Istenkém, ez most komoly? Vazze, neked műszaki vizsga kéne a kempingbringára is :D


minek akarod leszedni azt a szerencsétlen csomagtartót? fixit akarsz építeni belőle?

2013. máj. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem :D

Felújításra vettem, és a csomagtartó szarrá van rozsdásodva, nekem + van itthon 1 fölös darabom, azért akartam leszedni. :)

2013. máj. 16. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Hivd at a falu bikajat, adj a kezebe egy jofajta harapofogot es kerd meg, hogy csipje le a csavar fejet.
2013. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!