Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáromon szétment a első...

Kerékpáromon szétment a első villa menete a kormány alatt és nem lehet meghúzni ezért lötyög több centit mit lehetne vele csinálni? Nem akarok rá sokat költeni mert már régi 26 os mtb?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg egy képet, vagy videót (youtube) készíthetnél róla.

De ahogy elképzelem a lelki szemeim előtt, vagy újat veszel, vagy (ha nem mondok túl nagy hülyeséget) veszel egy olyan kormánycsapágyat, ami nem menetes, bár azt nem tudom hogyan kell beleügyeskedni az első villanyakba. Mert az A-Head-es-ről nem tudom, hogy jó-e egy hagyományos villanyakba.


[link]

2013. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is történt ugyanilyen. Én kicseréltem a kontraanyát, mert annak is sérült a menete, valamint az anya alatt volt még egy néhány milliméteres alátét, ami a féknek volt (de akár lámpát is rakhatnak oda) és azzal annyival lejjebb került minden, hogy elég menet fogott, nem kellett villát cserélni. Másképp pedig marad a villacsere.
2013. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az 1esnek, hulyesegeid inkabb tartsd magadnak, ha nem ertesz hozza inkabb ne szolj hozza...menetesre a-head.et nem tudsz rakni csak ha meg zsir uj vagatlan a nyak, egyebkent oan rovidre vannak vagva hogy ahead.es stucnit biztonsagal nem tudsz rogziteni, masreszt a menet miatt az egyebkent se nagy falvastagseg meg0.8al kisebb, tehat siman leszakad a stucni egy ido utan..ne old meg magad..inkabb nezz valami occso hasznalt villat..de amit a 2.irt az se hulyeseg..:D
2013. máj. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akárhogy néztem nem az igazi rákölteni nem akarok mert már régi és gagyi kínai így arra jutottam hogy megpróbálok levágni a váz nyakából 1.5 centit + a villa menetéből is 1.5 et és így elvileg az érintetlen menethez jutok hameg nemsikerül akkor kuka :( szerintetek müködhet?
2013. máj. 20. 22:57
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
Elméletileg működhet. De: fékezésnél a homlokcső-villa emelőként működik, ahol a villa az egyik kar, a homlokcső a másik. Ha megrövidíted, akkor számítanod kell arra, hogy a megnövekedett erőket nem biztos, hogy elviseli a hegesztés (a homlokcső-felsőcső illesztésénél féltonnányi erő próbálja széttépni a vázadat). Egy 2-3000 Ft-os villán nem feltétlenül érdemes spórolni...
2013. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ember!!!!!!!!!!!!

Te a váz fejcsovebol is vagni akarsz???????????

Kar hogy nincs bringas napixar mert oda posztolando...

2013. máj. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó lett :D :P
2013. máj. 21. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha jó lett, akkor ügyes vagy. Az otthoni fejcsővágások 90%-a azzal végződik, hogy ferdén vágják el, kotyog a csapágy, majd "megegyenesítik", amivel ismét jó darabot kivágnak és megint ferde lesz, majd, kotyogó villával szenvednek, vagy kukázzák az egész bringát.
2013. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!