Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol tudnék Miskolcon kerékpárt...

Hol tudnék Miskolcon kerékpárt építtetni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy első teleszkópos mtb-t, amivel tudok a városban rohangálni és laza terepen is helytáll. Nézelődtem, hogy újonnan milyenek vannak, és hát nem tudom... elég gagyiknak tűnnek. Vagyis mindegyikben van valami jó, és ami nagyon gagyi, tehát ha újonnan is veszek, akkor ott vagyok, hogy építeni kell már az elején. Ezért gondoltam, hogy akkor a nulláról építettek egyet.


Mit tudnátok ajánlani? Minden infó érdekel (tapasztalat, árak stb.).


Előre is köszönöm szépen!



2013. máj. 22. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
van egy jó kis bicikli bolt a szentpéterkapui tecoval szemben az út másik oldalán.odamenj be, és érdeklődj az árakról.
2013. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Voltam ott ma, de az is biciklibolt. Tehát ott is kész beszerzett bicajok vannak, mint máshol (bár Miskolcon az eddigi legjobb hely, ahol jártam, nagy a választék). Azt nem tudom, hogy egyedi bringákat készítenek-e, de szerintem nem. Mindenesetre ha nem lesz más, elugrok megint oda, és megérdeklődöm.


Köszönöm szépen a válaszod!

2013. máj. 22. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!