Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Eltört egy láncszem, hogyan...

Skynet2042 kérdése:

Eltört egy láncszem, hogyan kell eldönteni melyik lenne a megfeleő csere lánc?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak azzal a láncszemmel van a gond, akkor vegyél egy láncbontót és lehetőleg egy patentszemet. Youtube-on találsz videókat arról, hogy kell ezeket használni. Kibontod a rossz szemet, teszel bele patentszemet, kész.

Ha az egész láncot cserélni akarod, akkor attól függ, hány sebességes a bringa és mennyit akarsz költeni rá. :) Láncbontóra viszont akkor is szükséged lesz, mivel méretre kell állítani a láncot. Ha nem adnak a lánchoz patentszemet, érdemes azt is venni a későbbi könnyebb szerelhetőség érdekében.

2013. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én még csak patentszemmel sem szórakoztam, egyszerűen kibontottam a láncszemet, majd láncbontóval összeügyeskedtem a láncot... azt mondták szervizben, hogy ez csak ideig óráig jó megoldás... olyan 4-5000km errel ezelőtt lehetett....

de ha új láncot akarsz, akkor bemész egy kerékpárboltba, megmondod hány sebességes biciklid van, ők pedig ajánlani fognak neked olcsóbbat is drágábbat is...

2013. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd be a boltba a rossz lancot, tedd az asztalra es mond meg, hogy ilyet/avagy ennek megfelelot kersz. Ez ilyen egyszeru :)
2013. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!