Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen trekking biciklit...

Milyen trekking biciklit vegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Csak új érdekel, elöl legyen teleszkóp, 3×8-as váltó, és ne a leggagyibb alkatrészekkel legyen azért tele. Csomagtartó, sárvédők, lámpák legyenek rajta, ne cross trekking legyen. Mit ajánlotok? Árban 100k körül lenne ideális, de egy kicsit emelkedhet addig, amíg nincs olyan ami minden szempontnak megfelelne.

És még valami: rugós nyeregcsőnek van értelme, mennyit csillapít az?



2013. jún. 2. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
En a Kelly's-t ajanlanam, altalaban eleg jol felszerelt es elfogadhato aru masineriak. [link]
2013. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Ezek közül ez a legolcsóbb, ami megfelelőnek tűnik: [link]

Jó lenne egy kicsit olcsóbban megúszni. Egyébként ennek jó milyen az ár/érték aránya, jó vételnek számít ennyiért?

2013. jún. 2. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Elarulok valamit: Kelly's-nel mar vasaroltam a csajomnak egy orszagutit. Akkoriban 3 fajta ar volt. Volt egy listaar, volt egy akcios ar es volt egy olyan, amit versenyzoi arnak hivtak, ehhez csak igazoltan reszt kellett venni korabban 3 versenyen es akkor felaron lehetett egyes tipusokhoz hozzajutni.


Ettol fuggetlenul en akcios aron valasztottam bringat, de ennek ellenere leleveleztem az ertekesitovel es az akcios arbol meg 10% engedmenyt kiharcoltam.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy barmilyen vasarlas eseten erdemes megprobalni alkudozni, mert ezreseket lehet megsporolni.

2013. jún. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézni a Kross bringákat is.

pl.: [link]

Szerintm ezek is jó ár/érték arányt képviselnek, hasonlóan a Gepida modellekhez (ami ráadásul magyar márka). Ezt is javaslom megnézni. pl.: [link]

2013. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. És ez milyen lenne? [link]
2013. jún. 3. 20:29
 6/7 anonim válasza:
Nekem [link] ilyen van hasít mint állat 13 éves vagyok !
2013. jún. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "hasznos" hozzászólásodat.
2013. jún. 29. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!