Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a bicikliről?

Figyelt kérdés

Caprine Voyage (103.000 Ft)

[link]



2013. jún. 4. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:

az alkatrészeihez képest túlárazott

10e ft-os villa, 5e ft-os hajtókar, stb

ennyiből építesz magadnak egy sokkal jobb gépet, max lesz benne egy használt kerékszett, vagy váz

2013. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És van ennyi pénzért jobb ár-érték arányú újonnan?
2013. jún. 4. 15:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem más hasonló árú biciklin sincsenek jobb alkatrészek.
2013. jún. 4. 15:42
 4/10 anonim ***** válasza:
vannak, de akkor vedd meg ha így gondolod, csak akkor minek kérdezed meg?
2013. jún. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem nagyon értek hozzá, de nem akarok szart venni. Oda is írtam, hogy "szerintem", mert lehet hogy nincs igazam. Ha van jobb, akkor megköszönném, ha megosztanád velem is, hogy konkrétan melyikre gondolsz.
2013. jún. 4. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:

valamivel csak jobbak, pl agydinamó elöl, vagy dobfék:


[link]


[link]


használtan jobbak vannak:

[link]


[link]

2013. jún. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Abban nem kételkedem, hogy használtan jobbak vannak, de én most újakat nézek.:)


A Gepidát már néztem, a váltójában nagyjából minden alkatrész rosszabb, mint a kérdésben szereplő Caprine Voyage-ben, és még kicsit drágább is. Az a baj, hogy nem akarok még egy 3×7-es váltós biciklit, mert az a mostani biciklimnél csak annyival lenne gyorsabb, amennyivel nagyobbak a kerek, az meg nem sok. És egyébként ugyanolyan teleszkóp van rajta, amit az elején leszóltál.:) Igaz, legalább van rajta lámpa meg dinamó, az mondjuk nem lenne rossz, de akkor már inkább a jobb váltót választom, úgyse nagyon szoktam sötétben tekerni.

2013. jún. 5. 09:05
 8/10 anonim ***** válasza:

lehet nem szoktál, csak kötelező felszereltség :o)


sztem akkor ruházz be olyan 130e körül ha csak új jöhet szóba, akkor már jobb cuccok lesznek rajta

mert valóban szánalom még az is amit linkeltem, nem valami nagy minőséget sugall (nekem)

2013. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8: Lehet, hogy végül kénytelen leszek drágábbat nézni. Bár nekem az se tűnik olyan rossznak, amit linkeltem, lehet, hogy elég lenne nekem.


#9: Ezzel csak egy bajom van, mint sok más hasonló árúval, hogy nem 3×8-as a váltója. De azért köszönöm.:)

2013. jún. 5. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!