Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek a a két MTB közül...

Cpt.Krisz kérdése:

Szerintetek a a két MTB közül melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az ár/érték arány és a teljesitmény szerint


1. [link]


2. [link]



2013. jún. 9. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

kb teljesen mind1, jóformán ugyan olyan a két kerékpár felszereltségének a minősége.


azt válaszd amelyiket könnyebben be tudod szerezni, könnyebben vissza tudod juttatni a vásárlás helyére, ha probléma van és a garanciális szolgáltatást kell igénybe venni. ja és persze, amelyik jobban tetszik.

2013. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bringásGyuri válasza:

én meg azt mondom igy jópár bicikli vásárlás után hogy olyan kereskedést keress akinél kiprobálhatod a bringát mehetsz vele pár kört vagy esetleg el lehet vinni teszt vezetésre...

nekem volt egy bringa ami az álmom volt még csak néztem méretben és felszereltségben is tökéletes volt sőtt még a szinek is tetszettek...de kiprobálás után olyan szinten kényelmetlen volt az addigi álom bringám hogy letettem rola pedig a zsebemben volt az ára...

2013. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!