Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy ilyen épített bringát...

Egy ilyen épített bringát mennyiből lehetne kihozni?

Figyelt kérdés

Itt a kép róla

[link]

Azzal a különbséggel,hogy ss lenne,nem fixi,de kb ugyanez lenne a felszereltsége,plusz 1 fék ugye elől,hátul.

Mert én mint full laikus,csak azt látom,hogy ami értéket képviselhet az a hajtás,a felni,a kerék,a fékek,de akkor mégis miért adnak ilyeneket 80 meg 100ezerért?

nekem egy ilyen munkába járó bringának kellene elsősorban és a képen lévő elképzelés nagyon tetszene,ha viszonylag olcsón ki lehetne hozni.



2013. jún. 13. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Váz, felni, küllő, agyak, monoblokk, kormánycsapágy, hajtókat és lánctányér, lánc, pedálok, hátsó fogaskerék, első villa, kormány, fékek, nyeregcső, nyereg. Ha jó minőséget akarsz, hamar ki lehet futni a keretből.
2013. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olcso husnak hig a leve!


A montim majd egy milla, az orszagutim tobb mint masfel millko. Szerinted? :P


Kerekparozas technikai sport. Akinek igenye es szuksege van ra, az koveti a ujjitasokat, szuksegesnek erzi a minosegi es jol mukodo alkatreszeket, amik nem olcsoak.


Ha valaki koti az ebet a karohoz es minden aron az olcsosag a szempont, akkor az sok-sok kompromisszummal jar. Itt-ott lotyogni fog, vagy hamar elromlik, avagy egyaltalan nem ugy fog viselkedni a dolog, mint amit elvarnank tole.


A legdragabb biciklilanc (csak a pelda kedveert) 100ezer forint! Csak az a nyamvadt lanc. Persze, most lehetne moralizalni, hogy mi kerul abban annyiba, de ez egy meddo vita lenne. Azert kerul annyiba amennyibe, mert olyan anyagokbol van, olyan precizen allitottak ossze, mert olyan jo is. Ezt csak azert irtam, hogy elgondolkodj, Te ennyiert szeretnel egy komplett biciklit osszerakni (en, csak a kormanyomat nem adnam oda annyiert, de a nyergem-nyeregcsovel is tobbe van).


Kerekparban legfontosabb a vaz.

Utana a hajtas, a fek es a kerekek.


Ha megnezed az alkatreszek kulon arait es mondjuk szeretnel minoseget is, akkor egysegenkent tobbe kerul minden, mint amennyit Te egy komlett kerekparra szannal.


En ilyenkor azt tanacsolnam, hogy az igenyeidet ne a korulmenyeidhez igazitsd, hanem torekedj arra az eletben, hogy a korulmenyeid javuljanak es csak utana gondolkodj vasarlason ... ha lesz ra penzed, nem is fogsz kompromisszumokat kotni es nem fogsz a gagyik kozott keresgelni.


Nem akartalak megbantani, elnezest ha nyersen fogalmaztam, de nem az az elet megoldasa ha beallsz a sorba, hanem ha mindent megteszel, hogy jobbak legyenek a korulmenyeid.

2013. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

En ilyenkor azt tanacsolnam, hogy az igenyeidet ne a korulmenyeidhez igazitsd, hanem torekedj arra az eletben, hogy a korulmenyeid javuljanak es csak utana gondolkodj vasarlason ... ha lesz ra penzed, nem is fogsz kompromisszumokat kotni es nem fogsz a gagyik kozott keresgelni.


háháhá,veled meg mi van ucsó?:)

a hegyi beszédet a hegyen nyomjad papa,vagy a lelki tanácsadó kérdéseknél!

de elnézem neked a leereszkedő gyökér szövegedet,mert még százalékod sincs,gondolom új vagy.

semmi baj se az anyagi helyzetemmel,sem az életkörülményeimmel.

a dolog annyi,hogy az mbt-t nem szeretem,és helyette kell vmi amit lehet nyúzni és leginkább megfelel a célnak,ami a városi bringázás.

de ilyen dologra kizárt,hogy komolyabban beruházzak.

guruljon,ne hulljon szét,a célnak megfeleljen,hasonló kivitelben,mint ami képen van.

2013. jún. 16. 02:14
 4/4 anonim ***** válasza:

OK kerdezo! Engem meggyoztel :) ... biztosan egy igenyes valaki lehetsz (foleg magadat kenyezteted mint olvasom) :) ... biztosan sok(k)ra viszed az eletben :)


Szerinted a fagyit en is bicskaval egyem? :D

2013. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!