Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti milyen első lámpát használt...

Ti milyen első lámpát használtok országutisok?

Figyelt kérdés

A régi sajnos nem jó mert nagyon szétfeszül a rögzítőbilincs. Látni is szeretnék nem csak látszani.

Tudnátok ajánlani valamit?

Köszönöm


2013. jún. 15. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez bevált. Elég jól lehet vele látni és szerintem nem is annyira drága. [link]
2013. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linkoln ***** válasza:

Én egy elég erős fényű blackburn-t használok, police 100W vagy 500W-os is tökéletesen jó. Lényeg hogy ne villogjon, hanem erős, fix fénye legyen.

Anno gyenge lámpám volt, sokáig nem volt vele baj. De télen, korán sötétedik. Kiérsz a városból, semmi világítás, felhős sötét éj. Semmit nem látsz de tényleg. Pár méterre. Jössz haza egy 38as átlaggal, a lámpa fénye kb 1/3-ad másodpercnyi területet világít be. Nagy kátyú, annyit reakció időt kapsz hogy felfogd hogy ezen átmész.. :D

Durr, gumi kicsípve.. És tolhatod. Borzasztó érzés sötétbe gyenge lámpával tekerni... 10 km-ről kiszúrod az autók fényét.. :D ERŐS legyen a lámpa. Ha csak villogni kell a rendőrök ellen, akkor jó a szilokonos párszáz forintos is. De ha lámpának, akkor fektess be. Gondolom feltünt hogy egy jó első lámpa 20-40 ezer ft. A police zseblámpák ellenben elég jók és olcsók.

2013. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En tobb lampat hasznalok (nem feltetlenul egyszerre es igy mindig van nalam cserelampa, ha valamelyik feladna a szolgalatot.


Fo lampam: [link] ... elso a sebessegmero konzolon, pont kozepen ... a hatso a nyeregcsovon.


Kiegeszito lampak 2-2db: [link] ... elso ketto a kormanyra rakva ... ket hatso a hatso villan.

2013. jún. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszaitokat!

Olyan lámpát keresnék ami a kormány vastagabbik részére(31.2mm)is felfogatható és elég pici ahhoz, hogy elférjen a nyeregtáskában.

2013. jún. 16. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem(első hozzászóló vagyok), az pont olyan. A bilincs könnyen állítható és a lámpát pedig le lehet szedni róla. Ezért is szeretem, mert ha pl bemegyek egy boltba akkor nem kell azt is nézzem, hogy megvan e még. Elég, csak a bringát félteni. :D
2013. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még arra figyelek lámpavásárláskor, hogy AAA elemmel működjön és páros sok elem legyen benne (sajnos a három is tipikus). Ugyanis én akkumulátorral használom a lámpát, és azt párban tudom tölteni.


A gombelemmel működő lámpáknak nem drága az üzemeltetése? Én eddig azért sem akartam ilyet venni, mert a gombelemet jóval macerásabb beszerezni. Van valakinek erről tapasztalata?

2013. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!