Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mitől lehet az hogy hidrauliku...

Mitől lehet az hogy hidraulikus fékem csak rosszabb lett?

Figyelt kérdés
Ma légtelenítettem+olajat cseréltem a hidraulikus fékemben és csak rosszabb lett mint volt, pedig elég olaj van benne szerintem és még is rosszul fog azelőtt pedig bármilyen felületen satuzott. Mi lehet vele szerintetek?
2013. jún. 26. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
olaj vagy egy kis zsir kerult a tarcsara es-vagy a betetre...
2013. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az ennyire befolyásolná?
2013. jún. 26. 20:35
 3/8 LR válasza:
Van benne kellő nyomás ?
2013. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kell lennie, csurdig van a tartálya is.
2013. jún. 26. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Az olaj a fékfelületen nagyon befolyásolja. Próbálgasd még kicsit, ha javul, akkor valószínűleg az volta probléma.
2013. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül is egy alig használt tárcsát raktam fel, remélem később jó lesz mert így nem nagy durranás.
2013. jún. 27. 00:06
 7/8 Hagymásbab@ ***** válasza:
Hidraulikus tárcsaféknél össze kell kopnia a betétnek és a tárcsának, ha nemrég raktál rá új tárcsát akkor ez is lehet az oka. És a féktárcsára illetve betétre került olaj is befolyásolhatja. Legutolsó lehetőségként megemlíteném azt is, hogy az egy darabból öntött féknyergeknél, tehát amikor nem 2 félből van összecsavarozva, illetve puhább anyagból készült, idővel kikopik, tágul a belseje, és a dugattyúk a kialakult kis hézag miatt nem képesek akkora nyomást kifejteni mint előtte. Ilyen esetben a féknyereg cseréje hoz csak javulást.
2013. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, hát minden esetre remélem jó lesz később ha nem akkor szervíz vagy csere mechanikusra.
2013. jún. 27. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!