Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kerékpárról?

Figyelt kérdés

[link]

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. jún. 27. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:

hát...

terepen nem bringázok,földúton sem,nem ugratok.

városban tekerek aszfalton,oda meg ez lassú és kényelmetlen,uh nekem nem kellene.

2013. jún. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olcsó alkatrészekbõl összeeszkábált túlárazott vacak, egy szóval mali...
2013. jún. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hagymásbab@ ***** válasza:

Attól függ mire szeretnéd használni. Ez a bringa erdei túrázásokhoz elegendő. Nem túl durva terepen. Dirt, street, freeride stb. alkalmatlan, ha olyan célból vennéd felejtsd el. Illetve azt is gondold végig hol használnád legtöbbet, aszfalt-föld út milyen arányban. Ha fele fele akkor inkább egy 28-as kerekű cross trekking jobb választás. Ilyet akkor vegyél ha legalább 70-80%-ban föld úton használnád.


Egyébként meg ennyi az ára egy hasonlóan felszerelt új bringának, sőt még akár több is. Akik leszólják azoknak azt tudom mondani, hogy ha van pénz lehet jó bringát venni. Viszont egy komolyabb montinál egy jobb hidraulikus fékszett kerül ennyibe mint ez a komplett bringa, gondolkozzunk mielőtt hülyeségeket beszélünk.

2013. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dirtilni szeretnék vele.De már én is rájöttem hogy dirtre felejtős....

De milyen bicajt ajánlatok dirtölésre?(100K ft körül)

2013. jún. 27. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Sperseus: Mutass jobbat, egyébként neked milyen biciklid van?

Kérdező: Az ilyen 100 ezres "dirt" bicajoktól tartsd magad távol. A dirt épített pályán való ugratás és trükközés, nincs ott helye váltónak. Persze ha a dirt alatt azt érted mint a nagy többség teljesen megfelel mondjuk egy umf hardy 3 is:)

2013. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!