Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt érdemes venni?

Milyen kerékpárt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kerékpárt de nem értek hozzá jól jönne egy kis segítség hogy mit érdemes venni és mit nem.

Városi bicikli kellene mert munkába járásra használnám Kecskeméten ami annyit tesz hogy kb napi 10km-e lenne használva. Max olyan 100000-120000-re gondoltam.


Köszönöm a segítséget.


2013. júl. 1. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis. Sebességek száma, út minősége, férfi-női, egyéb felhasználási terület?
2013. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az ki maradt hogy női kellene igazad van. Mivel Kecskemét város ezért szerintem az egyértelmű hogy aszfaltozott úton lenne használva.
2013. júl. 1. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a varosban hasznalod, akkor egy noi cruiser, de ha egyszer-egyszer el is mennel kirandulni barati tarsasaggal, akkor pedig a trekking a Neked valo.
2013. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

sztem inkább a trekking, és egy női városi közt válasz vmit, a cruisert felejtsd el (divatbringa, nem napi közlekedésre való)

gepida, ktm, merida, caprine, cube, trek, kellys, giant, scott, capriolo, mali, amiket érdemes nézegetni, esetleg csepel, az ilyen neuzer és társai felejtős, olcsó alkatrészekből van

ha tavalyi modelt veszel olcsóbb, de ugyanolyan jó

menj be az ottani kerékpárboltokba, nézz szét, nézd meg miket tudnak megrendelni az ott levő készleten kívül, beszélgess velük, tudd meg mekkora a megfelelő vázméret neked, és mit kapsz ennyiért, milyen felszereltségű bringát (világítás, sárvédő, láncvédő, kosár, csomagtartó, csengő, prizma, stb), mennyi garanciát, stb

vegyél egyúttal hozzá 2 jobb lakatot is, egy nagyobb sodrony hátra(100cm-es), meg egy U lakat (elölre) megfelelő párosítás, használd őket mindig

2013. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100 ezer körül?? Városi használatra pénzkidobás. Én a 6 sebességes, 28-as bringámat 25 éve használom, és nem csak városban. Még mindíg bírja.
2013. júl. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egy jó minőségű bringa, amin kényelmes bringázni, és a "még mindig bírja" közt elég nagy különbség van

főleg, hogy manapság egy olcsó vashulladék (ami bringának néz ki) nem sokat bír

100e még nem őrült összeg egy városi bringáért, 300e már az lenne

ha megnézel egy holland bringát, amit azon a vidéken használnak, az sincs 100 alatt, de jó minőség és évekig bírja

2013. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kétségtelen, hogy a drágább jobb, de napi 10 km tekerésre városban, sík terepen nem tudom, mivel tudna többet egy 100 ezres bringa, mint az olcsóbb kategória. Én napi 50-100-akat is mentem a 6 sebességessel, sajna nincs rajta km számláló, de 25 év alatt rendesen nyomtam bele és apróbb javításokon kívül nem kellett rá költeni, pedig nem márkás.

A kérdésben a 100-120 ezret látva azt hittem, rosszul látok.

Természetesen komolyabb sportoláshoz, országúti vagy hegyi kerékpározáshoz komolyabb gép javasolt, de arra a célra, amire a kérdezőnek kell, kár túlzásokba esni. Persze, ha van rá keret, akkor hajrá!

2013. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én a max árat irzam amit ràszánok. Jó lenne ha linkelnétek egy kettőt. De köszönöm az eddigi hozzászólásokat.
2013. júl. 2. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:
2013. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!