Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lofty márkájú kerékpár mennyir...

Lofty márkájú kerékpár mennyire jók? Főleg a Lofty racer-re lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Főleg előnyök hátrányok.

2013. júl. 4. 20:39
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Elsosorban mire szeretned ezt hasznalni, mivel szamit. Ha ennyi a keret, szetnezhetsz a hasznalt bringak kozt is, mivel ha utannanezel biztos kapsz jobb minosegu anyagbol keszult bringat jobb felszereltseggel. Ezt most megveszed, de utanna ha gyakran hasznalod nagyon hamar tonkremegy...

2013. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ! Használtan nézem, egy schwinncsepelt és egy lofty-t szúrtam ki. nem tudok dönteni, de a lofty-ról elég keveset tudok. Városba meg néha azért vagánykodni kéne (=

2013. júl. 4. 20:55
 3/6 anonim válasza:

Ha viszonylag jol akarsz jarni ne ezeket nezegesd (ertek itt tarcsafeket es osszteleszkopot). Jol mondod ezek menok, vaganyak, de nem tartosak. Az olcso tarcsafek semmit nem er, az elso durvabb terepen nem fog megallitani, viszont V-feket ugyanazert a penzert sokkal jobbat veszel, ami megtart meredek terepen is.

Osszteleszkop, ha utannanezel csak ezeken a bicikliken van es utanna mar csak az 1000euro folotti bringakon. (innen kovetkezik, hogy ezeken a bringakon csak disznek van, nem elonyos es ha nem jo a telo, akkor csak elvesz a hajtasbol.)

Relemen tudtam segitenni, iranyt mutatni. !Ez csak egy velemeny volt!

2013. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. konkrét tapasztalatokat is várok azért (=
2013. júl. 4. 21:59
 5/6 anonim válasza:

Ugyancsak en vagyok :)

Leirom a sajat tapasztalatom: 2007 nyaran, mikor osszegyult egy kis penzem vettem egy Magellan polarist(2007-es kiadas), azota is megvan, a kerekekhez nem volt nyulva, 8-ast nem ismeri. Hegyek kozott lakom(1800m,1900m csucsokkal korulveve, mindenhol voltam ezzel a bicoval) es meg megy, nincs nagy baja a karcolasokon es hasonlokon kivul.

Ugyanez ido alatt a baratom vett egy olcso bringat es hat nem sokat hasznalta, mivel majdnem minden tonkrement rajta. Ok, gyerekek voltunk, nem vigyaztunk rajuk, de en sem az enyemre megis megy :). Persze most mar ugyelek ra.

Egy pro tortenet, hogy az olcso nem mindig rossz is, volt egy biciklim a magellan elott, 50Euro volt, no-name marka es kibirta a gyermeksegemet.

Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy sok mulik a szerencsen is. Elkaphatod, hogy megis jol ossze van rakva az a bicikli, de a tobbsegre nem ez a jellemzo.

2013. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lofty...XDXD..anyam..XDXD

inkabb egy rollert...:D

2013. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!