Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ahány kerékpárom volt, a...

Popeszku kérdése:

Ahány kerékpárom volt, a pedál baloldalt balos, míg jobboldalt jobbos menetű volt, holott pont fordítva kéne, szorításra. Az új pedálokon is ott a L és R, az L a balos. Miért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Most lényegében mi is a kérdés?
2013. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ja..ezt a kerdest en se ertem...az l azert balos mert left...

vagy most mivan?????????

2013. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdést. Gondold át újra, jól van úgy, ahogy van, úgy szorul. Elég, ha azt átgondolod, hogy a jobb pedálnak tényleg jobbmenetesnek kell lenni, a bal szükségképp a tükörképe kell legyen. Képzeld el oldalról a biciklit, és hogy hogyan forog a pedál a hajtókarhoz képest, mikor előre tekersz.
2013. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
még sosem figyeltem fel rá, hogy nem egyformák a menetek, pedig kismillió pedállal volt már dolgom, de most kipróbáltam és a bal oldali tényleg bal menettel szorul, nézd meg jobban.
2013. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagyis neem, basszus tényleg arra lazúl... már énsem értem a logikátXD
2013. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
no ez nagyon lázbahozott felhívtam haveromat akinek bringa mûhelye van, szerinte mibel egy jól meghúzott jó csapágyu biciklin esélytelen, hogy kicsavarodjon, egyedül azt a cèlt szolgálja, hogy a 8 általános parasztot a gyártósoron ne zavarják össze, és a bicikli egyik felén állva mindkét oldali pedál ugyanarra szoruljon.
2013. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!