Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes rendelni ilyen kerékpá...

Érdemes rendelni ilyen kerékpárt Angliából? (link) Milyen minőség lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Most (fél áron) 40 ezerbe kerül és 4 ezerért házhoz szállítják Magyarországra.


Itthon 44 ezerért semmi használhatót nem lehet kapni.



2013. júl. 11. 10:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes !

Megbízható ez a webshop és nem ratyi termékeket árulnak !

2013. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy valamelyik Magyarországi SportsDirect áruházban van-e ilyen.
2013. júl. 11. 11:00
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
Ennyit megér többet már nem adnék érte.
2013. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
Ennyit bőven megér. Ilyen felszereltségű biciklit csak jóval drágábban kapsz itthon.
2013. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát Magyarországon jól felmentek a kerékpárok árai az biztos:(
2013. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%

Dehogy mentek fel a kerekparok arai, a praktikerben eppen most akcios egy mountain bike csak 22 ezer forintba kerul. Annyi penzert amennyiert megrendelned Angliabol a biciklit veszel ket ilyet es sokkal jobban megeri:


[link]

2013. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Már bocsánat nem sértésből írom, de én nem a hulladék kategóriára gondoltam:)
2013. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%
Miert lenne hulladek? Ez is tud gurulni es elvisz oda ahova szeretned. Megertem, hogy menozni egy felmillios kerekparral konnyebben lehet mint egy ilyennel, de a celnak megfelel.
2013. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen gurulni tud de ezzel minden kimerül. Ha csak a faluban szaladgálsz megfelel. Nekem se kétforintos bicajom van, de én ki is használom!! Én is és nagyon sokan mások is szánalmasnak találják a menőzést.
2013. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Miert lenne hulladek?"


Azért, mert szerelés közben szétesik meg eltörik. Aztán többe kerül a cserealkatrész, mint a javítás. Nem vicc, volt "szerencsénk" pár ilyen sz@rhoz. Azóta nem vállaljuk el ezeket.

De te vedd csak az ilyen semmire sem jó gagyi sz@rokat. Aztán ne csodálkozz rajta, hogyha amikor meg kéne állni felmondja a fék vagy a fékkar a szolgálatot, mondjuk mert eltörik. Vagy a kerékben lesz állandóan nyolcas, mert képtelenség normálisan meghúzni a küllőket stb stb stb.

Egy rakás sz@r az nem bicikli.

2013. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!