Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az furcsa, ha férfiként...

Az furcsa, ha férfiként valakinek női vázas kerékpárja van?

Figyelt kérdés
Pl.: Nekem mint férfinak lenne a mostani férfivázas helyett egy női vázas trekking biciklije?

2013. júl. 16. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez az élet rendje. Azért van külön női meg férfi váz, hogy a férfiak nőit, a nők pedig férfit vegyenek.
2013. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
További vélemények?
2013. júl. 16. 18:51
 3/20 anonim ***** válasza:
Öltönyben pl. furcsa lenne férfi vázon feszíteni. Amúgy meg ki nézi hogy milyen biciklin tekersz?
2013. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem. Hülyeség ez a férfi/női vázas téma. Ha neked kényelmesebb a "női" vázas, akkor használd azt.
2013. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Apu amikor bejott a jo ido rengeteget jart biciklivel dolgozni.Egyszer feltortek a pincenket es elloptak a biciklijet(hugomeval egyutt),anyuerol a valtot,az enyem maradt csak,ami meg noi,es mivel nem tudtunk egy ideig ujat venni,az enyemmel jart:D
2013. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Na igen. Én is ezen a véleményen vagyok, hogy hosszú farmernadrág vagy öltöny így hamar elszakad.. ez tapasztalat. Arra lennék kíváncsi, hogy így kinézik az embert?


Mert nekem nem szokott feltűnő lenni ha más ezzel teker, vagy ha észre veszem teljesen természetesnek látom.


Remélem legtöbben így látják. Emellett általában olcsóbbak szoktak lenni a " női vázas" kerékpárok.


Idézem egy hozzászólótól: "Ez a férfi-női váz megkülönböztetés a magyarban terjedt el, angolul pl step-through-nak hívják, vagyis átlépős bringának, és a hollandoknál szinte ugyanolyan arányban használják férfiak mint nők. Tehát egyáltalán nem homo dolog ilyen bringával közlekedni férfiként. Ezek a bringák a city-bike-ok megtestesítői, tehát városban teljesen természetes dolog :)"

2013. júl. 16. 19:11
 7/20 A kérdező kommentje:
Még valaki vélemény?
2013. júl. 16. 19:20
 8/20 anonim ***** válasza:

Róma: [link]

Párizs: [link]


Ennyi elég?

2013. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

miert szakadna el..

ja..kerem..meg kellene tanulni a bringarol normalisan le es felszallni...:D

egyebkent nagyon gaz..:D

2013. júl. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Komolyan érdekel az emberek véleménye? Pláne olyanoké akik egy lepkefingnyit sem tesznek hozzá az életedhez? Na és akkor mi van, hogyha homó szerint gáz? Semmi!
2013. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!