Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen hatással van? (Fogyas,...

Milyen hatással van? (Fogyas, alakformalas)

Figyelt kérdés
Eldontottem hogy nyar vegeig minden nap biciklizek hogy formaljam a labaimat. Mar el is kezdtem es minden nap 30-40km-t tekerek. Azt szeretnem tudni hogy ez mennyire fog latszani es mennyire jarok ezzel sikerrel ha ezt a modszert valasztom?

2013. júl. 21. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 30 km már bőven elég. Sőt. De fogyni fogsz mindenhonnan. Nincs olyan, hogy csak lábról.
2013. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kerekparozas nem alakformalasra van, arra ott talalod a fitnes/bodybuilding kulonbozo valtozatai.

Kerekparozas a teljesitmeny es a kitartas sportja! Bar milyen fizikai sportot ugy csinalsz, olyan intenzitassal mint ahogy kerekparozni szokas, akkor minden sporttol fogyni es alakulni fogsz.


De amugy igen! Sok kerekparozastol, hosszu evek mulva szep izmos labaid lesznek, de ez egyertelmu hiszen a labaidat hasznalod, tehat alakulni fog. Testszepsegben,hogy kinek milyen alkata van, az genetika. Ezen csak a plasztikai sebesz tud alakitani ... sportolassal csak fitten tartjuk magunkat es az izomzat mindig bevetesre kesz allapotu. Nem hinnem, hogy egy kerekparos azzal foglalkozna, hogy milyen a labanak a formaja.


Amugy a 30-40km kerekparozasban nem tul sok, ez inkabb olyan hetkoznapi bringazas, de nem sport szeru tekeres. Ha fogyas celod van, sokkal tobbet kellene edzened es eleg nagy intenzitason.

2013. júl. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A felsőtestet nem érdemes kihagyni.
2013. júl. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
30-40 km valóban nem nagy szám. Én harmadszorra tekertem körbe idén a Balatont (260 km), és a harmadik kör már egyáltalán nem volt megerőltető. 3 nap alatt csináltuk, az napi 80 km kb... A lényeg, hogy a gumi ne legyen vastag DH gumi, 1.9 -es mérettől lefele már sokat dob a sebességen és könnyebb is lesz tekerni... A gumi nyomása legyen megfelelő, míg egy 2.1 -es gumiba elég a 2.5 bar nyomás, addig egy vékonyabb 1.7 -es 1.9 -es gumiba belemegy az 5 bar is. Ezáltal könnyebb lesz tekerni és a köpeny defektállósága is nagyobb lesz.
2013. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

mikor fog látszani?

Nekem egy hét után-napi 15 km-el (+ fizikai munkával) együtt lement a folyamatos duzzadás a bal lábamról és olyat láttam, ami évek óta nem -a bokacsontomat és hátul az "ínt".Még soha nem volt ilyen szép a lábamon, amikor úsztam akkor sem

Arra figyelj, h jó, könnyen tekerős bringád legyen, mert az életed is megutálod egy rossz keróval.

Akkor élvezni is fogod, ha látod, h menyivel egyszerűbb a közlekedés, mobil lehetsz, nem vagy kötve semmihez.

Sok sikert, és kitartást neked!

2013. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!