Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha a bringámra teleszkópot...

Mádásor kérdése:

Ha a bringámra teleszkópot akarok venni akkor mindegy, hogy milyet veszek, vagy vannak olyan paraméterek amiket figyelembe kell vennem?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy tárcsafékes vagy v fékes a teló, ezt meg tudom különböztetni, csak nem tudom, hogy van-e több dolog ami fontos.
2013. júl. 29. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy van 1500 tényező amit figyelembe kell venni.
2013. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tarcsafeknel meg lehet IS vagy PM rogzitesu is.....

kell az is hogy menetes vagy A-Head-es, 1coll, 1-1/8coll, nyak hossza, bar az vaghato, es meg oanrol hogy beepitesi magassag meg nem is beszeltunk...

2013. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet 1.5-ös is.

Lehet átütőtengelyes vagy gyorszáras.

Lényeg hogy egyezzen a 2 adat ha 1 colos a villanyak akkor 1 colos fejcső kell ha 1 1/8-as akko 1 1/8-as és 1.5 akkor ugye 1.5-ös.

De ha 1.5-ös a fejcső és a villanyak 1 1/8 akkor szűkítő kormánycsapággyal lehet bele 1 1/8-ast rakni.

2013. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!