Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Eddig csak kis tavokat tettem...

Eddig csak kis tavokat tettem meg bringaval 7-20km. most szeretnek egy 90 km-es utat bevallalni. Denem tudom birni fogom-e. Velemenyeket varok, bevallalhatom? En ugy erzem birni fogom csak azert soknak tunik ez a 90.

Figyelt kérdés

2013. aug. 1. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
ha nem kezdesz az elején tekerni mint az őrült és helyette szépen beosztod az erőd,megállsz néha enni-nézelődni akkor szerintem menni fog
2013. aug. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ha a 20km-t könnyedén, megerőltetés nélkül teljesíted, akkor a 90-nel sem lesz baj. biztosan lesz majd egy holtpont, de azon átlendülve már minden sima lesz. az alvással utána nem lesz gondod :P
2013. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
csak ne felejtsd el a kaját, es egy raklap vizet:)
2013. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben főleg a vizet!
2013. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:)
2013. aug. 1. 11:53
 6/8 kovpet ***** válasza:
Meg a naptejet. Süt a nap ezerrel, mire lemegy az a pár óra tekerés, nem lesz bőröd :)
2013. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyar vege fele, mar csak azt szedi szet a nap, aki idaig egy pinceben bujkalt. Viszont a folyadek valoban fontos.


Figyu! 90km nem a vilag vege. Egyaltalan nem az, sok bringas naponta teker ennyit edzes szinten (en is).

Jol oszd be az energiad ... csak annyira tekerj, ameddig meg jol esik. Allj meg ha ugy erzed, de ne pihenj sokat mert lemerevedhetsz es tok szar ujra tempoba kerulni. Kaja temat nem kell tullihegni, de azert indulas elott egy oraval nem art feltolteni az energiaraktarakat nemi konnyen felszivodo novenyi eredetu taplalekkal ... es sima viz helyett is jobb lenne valami sportital.

Forgalomban vigyazz magadra!

Jo utat!

2013. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dede, érdemes túllihengni a kajatémát, de tényleg! Én nagy melegben egy hosszú túrán pont a kaja hiány miatt nyúltam ki... Amúgy bírtam volna, kedvem is lett volna...


Először is fontos, hogy már előző este jól lakj!

Aztán a túra előtt rendesen reggelizni!

És bizony meg-megállni enni, de főleg inni! Nem szabad megvárni, míg éhes vagy szomjas leszel nyűgös szinten, mert onnan nehéz helyre jönni, és bukhat a program!


Ilyenkor sokat izzad az ember, kell pótolni a folyadékot! És a sót is! Mert sok izzadással a só is csökken a szervezetben, aminek hiánya szintén rosszulléthez vezet! Szóval egy kis agyonsózott szendvics, meg rakás víz...

2013. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!