Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Schwinn csepel teljesen magyar?

A Schwinn csepel teljesen magyar?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy a Schwinn az amerikai... Magyar kézbe került, vagy csak egy része? Keresgéltem a neten, de nem találtam túl sokat róla, még a wikipédián is csak ezt találtam:


[link]


2013. aug. 4. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

van egy jo hirem...2013tol mar megint teljesen magyar, es csak csepel neven fut...akad meg schwinncsepel matricas bico, de azok meg megmaradt raktarkeszletbol valo bicok..

egyebkent schwinncsepel eraban is teljesen magyar volt, csak mivel a schwinn adott penzmagot, ezert kerult ra a schwinn felirat..azota fordult a kocka..


bar sztem tokmindegy..ami magyar cegnel magyarorszagon keszul, az csak xar lehet....es ezt nem azert irom mert nem erzem magam turulbanszuletett sumernak...


pl evekig azert keszultek hasznalhatatlan muanyag fekkarral a ranger, landraider, cruiserbicok, mert 500ft-al dragitotta volna az arat a fem fekkar...no comment

2013. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hiába magyar, ha a mindenhonnan összehordott alkarészeket itt csak összeszerelik

(mondjuk legalább itt(is) ad munkát, nem (csak)kínában)

2013. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azért ne szólja le senki a Csepeleket!

Az Avenue az egyik legjobb volt az árkategóriájában 2006-ban

2013. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csepel tortenelem:


1928-ban megvasaroltak a Steyr-Daimler-Puch muvektol a licencet es Weiss Manfréd 1929-ben mar le is gyarotta az elso Csepel kerekpart (elso 200db-ot meg Ausztriaban epitettek ossze).


1932-ig csak egyfajta kerekpart gyartottak noi es ferfi kivitelben, de 1932-tol mar rengeteg fele-fajta tipus szerepelt mar a palettan.

1950-tol onallo Csepel bicikligyar, amit a Schwinn felvasarolt 1988-ban, azota Schwinn-Csepel a neve.


Schwinn tortenelem pedig:


[link]

2013. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat így már világos minden
2013. aug. 6. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!