Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mitol foghatna jobban?

Tibikere3 kérdése:

Mitol foghatna jobban?

Figyelt kérdés
A biciklimen a fek nem fog a legjobban (tarcsafekes) es nem tudom mi lehet a gond,hogyan lehetne bealitani a feket hogy tokeletesen fogjon.(nemhiszem hogy kopott a fekpofa mivel most vettem a biciklit kb 2-3 honapja)
2013. aug. 5. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

mien tarcsafek???? mecha vagy hidra???

bar ha nem fog a tarcsafek tokmind1....valszeg dzsuvas lett a betet es-vagy a tarcsa....


ui: mindenki odavan a tarcsafekert hogy idojarasfuggetlen, meg mien jo, de eleg 1csepp olaj-zsir a betetre vagy tarcsara, es jobbesetben 5000ezres betetcsere..XD

2013. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kerult erre olja se semmi es fog csak nem eleg jol tehat valahogyan biztos be lehet alitani csak nem tudom hogy hogy es ezt szeretnem megtudni.
2013. aug. 5. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
bovdenen kell húzni,vagy esetleg nem jó a lyuktávolság a fékbetét és a tárcsa között. De ha 2-3 hónapja vetted ,nincs rá még garancia? vagy használt? mert ha új ,érdemes szervizben utána állíttatni .
2013. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De van hozza garancia(2ev) csak az a gond hogy neten vettem es hogy vissza kuldesem oda ahonan hoztak kene fizzesek 7000 forintot.
2013. aug. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!