Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy új számzáras kerékpárzár...

Egy új számzáras kerékpárzár hogy nyitható ki? Honnan tudjam a kódot?

Figyelt kérdés
Bontatlan, lezárt csomagolásban vettem. Alapból zárva van. Honnan tudjam milyen kód nyitja? Ennek nem a csomagoláson kéne lennie?
2013. aug. 8. 22:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

és mennyi idő alatt?


Egyszer tök random kinyitottam valami számzáras hülyeséget a hangja alapján....

2013. aug. 9. 08:21
 12/20 anonim válasza:

Én is a napokban kaptam egy választ egy hasonló kérdésemre:


Wampa válasza:


A számzárat könnyű kinyitni "kulcs" nélkül. A 4 elem közül mindig szorul egy, ha azt eltalálod kattan és onnantól már másik szorul. Így csak kb 50 tekerésből kinyithatod:)

2013. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

nos, nekem arra kell a számzár, hogy ha elmegyek a közértbe, és a biciklit arra az 5-10 percre ott hagyom a bolt előtt ne vigyék el.

nem akarom egész napra ott hagyni vhol.

2013. aug. 9. 11:36
 14/20 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ha úgyis van nálad kulcs a lakáshoz, akkor érdemsesebb rárakni egy normál kulcsos zárat, azt' a kulcsot ráfűzni a többi mellé.
2013. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A 3 kódos gagyi zárakat én is pillanatok alatt kinyitom, ahogy írták, érzésre. De nemrég találkoztam egy spécibb, 4 számjegyű zárral, ami nem szorult és egyforma hangot is adott ki, amikor tekergettem.
2013. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

az enyém is 4 számjegyes, és meghallgattam: minden tekerés azonos hangot ad.


De nemrég találkoztam egy spécibb, 4 számjegyű zárral,

2013. aug. 9. 17:05
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát ezaz. Én se vesződtem vele sokáig. Otthagytam fél perc után. :D
2013. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A nem tudná: a régi 3 tárcsás számzárat lehet nyitni 20 sec alatt a szorulások alapján:

[link]

A moderneknél már nincs direkt kapcsolat a tekerő és a reteszelő rész között, nem lehet kitapogatni.

2013. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Aki nem tudná: a régi 3 tárcsás számzárat lehet nyitni 20 sec alatt a szorulások alapján:

[link]

A moderneknél már nincs direkt kapcsolat a tekerő és a reteszelő rész között, nem lehet kitapogatni.

2013. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

nekem pont ilyen 4 számjegyes van:


[link]

2013. aug. 9. 20:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!