Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A launch rst teleszkóp jó...

Umfhardy 4 kérdése:

A launch rst teleszkóp jó teleszkóp? Hol lehet javitatni miskolcon? Mennyiért

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

egy kalap kaki...csillapitas nelkuli rugosvilla....

es hajlamos torni, foleg fekhid valamint a tarcsarogzites is kiszakad a labbol..:D

inkabb szanj ra tobb penzt, es nezz valami hasznalt marzo dirt jumpert...abbol mar a 3as is eleg jo....

2013. aug. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Launchot ne... max ha bringán van vagy ajándékba. Amiket eddig láttam mind kotyogott, csattogott, recsegett, törött. Legidegesítőbb, mikor felfele mindig egyet üt... nem tudom miért. Más telókkal inkább nem is hasonlítom.
2013. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Menjetek a f*****ba minek vettem a bringát
2013. aug. 16. 14:21
 4/4 kalahari90 ***** válasza:

Én esküszöm, bevezetném azt, hogy olcsó/gagyi teleszkópokkal szerelt kerékpárokon jól láthatóan oda lenne ragasztva a teleszkópra egy könnyen leszedhető matrica, amin fel lenne sorolva az, hogy az adott teleszkópot mire ajánlatos használni és mire nem, felsorolva a lehetséges következményekkel a nem megfelelő használat miatt. Ha valaki venné akkor a fáradtságot, hogy ezt elolvassa, mielőtt leszedi, akkor nem fordulna elő olyan, hogy 10 ezer forintos teleszkóppal valaki elkezd ugratni és durva terepen lejönni.


A javításra visszatérve, nem hiszem, hogy bármelyik kerékpárüzlet is bevállalná, de azért próbálkozz! Ez egy ilyen teleszkóp, tönkrement és kidobhatod.

2013. aug. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!