Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szétszedtem a kerékpárom...

Szétszedtem a kerékpárom teleszkópját, rosszul raktam össze. Mit csináltam rosszul? SOS segítség!

Figyelt kérdés

a kerékpárom típusa : rockrider 5.2 (ha ez segít valamit)

Sima rugós teló (nem olajos, ezt mondták a szarvízben, meg azt, hogy semmi baja. kíváncsiság, illetve karbantartás miatt én mégis szétszedtem).

A problémám az, hogy most nagyon furán mozog: az első néhány cm-en semmit nem tompít, kézzel is nagyon könnyen lehet húzogatni. ez a pár cm-nyi rész után már jó minden, kivéve, ha erősen megnyomom. Ekkor érezhetően lekoppan teljesen az aljáig. Tehát olyan mintha rövidebb lenne a rugó.

Azon gondolkoztam, hogy kehet kihagytam valamit (de már vagy 5-őr megnéztem, és sehol egy kimarad alkatrész)


légyszi segítsetek nagyon fontos lenne! Minden segítő tanácsot/véleményt szívesen fogadok!


előre is köszönöm!



#kerékpár #teleszkóp #villa #olajozás #teleszkóp összerakás #teleszkóp szétszedés
2013. aug. 27. 10:46
 1/1 A kérdező kommentje:
na megvan a hiba. a két kupakot összecseréltem, de már jó
2013. aug. 27. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!