Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárverseny előtt hány...

Kerékpárverseny előtt hány napot kell pihenni, és mit kell enni?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz egy 42 km-es verseny, és holnap (szerdán) tekernénk 80 km-t. Elmenjek ide, vagy inkább pihenjek?

A verseny délben kezdődik, mit egyek előtte és közben?

Már többször letekertük a távot, és szerintem elég jó eredményt értünk el. Az első 35 km-en szélárnyékba mennék az első 5 között, majd az utolső 5 km-en robbantanék, és sprintelnék. Szerintetek ez jó megoldás arra hogy nyerjek? Mások szerint esélyes vagyok, de ez csak amatőr verseny.



2013. aug. 27. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én így csinálom:

* Verseny előtti csütörtökön még terhelem magam

* Pénteken laza, pörgetős, átmozgatás

* szombaton full relax - enni: sok tészta, rizs


vasárnap verseny - előtte müzli, víz, közben gél.


Amúgy milyen verseny? Mátra Maraton?

2013. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát azért csak annyira szélárnyékozni, hogy ne veszítsél sokat vele. Az első 5 valószínűleg úgysem fog együtt menni és ha egy csomót tartalékolsz, lemaradsz, a végén nem biztos vissza tudod hozni. Múltkor én is mondtam egy hoppá-t mikor fáradtság nélkül kimásztam egy 800m-es szintkülönbségen és megláttam, hogy tovább úgyis kipihenhetném magam.
2013. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem most volt a ho elejen a szulinapom. Azota bulizom :) 24-en volt egy bringaverseny amin indultam :D ... 30km utan feladtam :)))


(igy nem megy, ahogy most en csinaltam) :)

2013. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3.vagyok:


Amugy a kerdesre konkretan ... 42km egyaltalan nem nagy tav, biztositott uton siman teljes erobol tekerhetsz vegig.


Szerintem maradj bolyban, de ne 5km-nel robbants, csak az utolso masfel kilometeren. Figyelni kellene a szokevenyeket, mert rovid a tavolsag, nehogy rafaragj. Ha birod, menj a szokevenyekkel.

2013. aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Verseny előtti nap kell pihenni,de akkor is kell menni nagyon laza 20-30 percet!,hogy másnap jók legyenek az ember lábai.
2018. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!