Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gepida Alboin 300 CRS vagy...

Gepida Alboin 300 CRS vagy Kellys Saphix Dark Azure 2013?

Figyelt kérdés

Melyiket éri meg jobban megvenni? Mind kettőre jókat hallottam csak hogy nem tudok dönteni... Kérlek titeket hogy segítsetek a döntésben! Melyiket vegyem meg? :)

Kellys Saphix Dark Azure 2013: 116.990 Ft

Gepida Alboin 300 CRS 2013: 99.900 Ft



2013. szept. 1. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy kerékpárszakértő, így nem is nagyon okoskodnék, de azt látom, hogy hasonló árú kerékpárok hasonló felszereltségűek. Épp ezért hasonló az áruk. (Például mindkettőn Alivio váltóval van, hasonló V-fékek, karok etc.etc.) Szóval nincsenek nagy csodák, egyik sem rosszabb vagy jobb, mint a másik. Persze mindenki dicséri a saját lovát és ez természetes is, de az az igazság, hogy a 100 ezer körüli cross-trekkingek nagyjából mind ugyan azt hozzák. Innentől kezdve dönt az esztétika, tehát kinek mi tetszik, meg pár apróság. Én a Gepidát venném, de ez teljesen szubjektum, mert ugye támogassuk a magyar Gepidát, (hisz a Kellys szlovák cég,) meg van egy élethosszig tartó vázgarancia rá. (Bár ez utóbbi csak a fülnek cseng jól, de nem dob sokat a latba.)
2013. dec. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!