Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajánlanátok?

Milyen biciklit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek a biciklizéshez, nagyon régen, még kiskoromban bringáztam. Szeretnék biciklit venni. Csak túrákra, útra (akár hosszabb távokra...) szeretném használni.

Viszont nem kimondottan akarok "noname" biciklit vásárolni, mert félek, hogy hamar tönkremegy, vagy hasonlók.

Nem tudom milyen márkák vannak, vagy mi lenne az ideális.


Mit gondoltok?



2013. szept. 5. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem trekking vagy orszaguti bicajt vegyel, nekem van egy Stevens-em meg egy Scott-om s megvagyok elegedve veluk. Elozoleg volt mar Peugeot es Capriolo es azok is bejottek s merem oket ajanlani,
2013. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat!
2013. szept. 5. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami 28-as tracking-et nézzél.

Mennyi az annyi? Hány HUF van rá?

2013. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha olcsóbban szeretnél bringát ami mindenhol elmegy, akkor Kellys Saphix-ot ajánlanám. Barátom már 5 éve használja problémamentesen. Évente 5000-7000km-t leteker vele.


Ha hosszú utakra készülsz, akkor érdemes V fékes bringát venni, ill. olyat amin van hátul csomagtartónak csavar. 28-as (700 vagy 622 más jelölésben) kereket mindenképpen javasolnék még, enyhe mintázatú 700x35c (622x35) gumival. Érdemes gyorszáras kerekekkel venni, hogy ha útközben defekt van, akkor ne kelljen egy egész kulcskészletet magaddal cipelni. Legalább 3x7 sebességes bringát ajánlanék, elöl a legnagyobb tényér legyen 48 fogszámú, ha lehet.


Ha bővebb információra lenne szükséged akkor írj egy privátot és ott válaszolok a kérdésekre.

2013. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én túrákra cross kerékpárt vennék, van egy új "magyar" márka a Nopeus a vázaikra élethossz garanciát adnak, legalábbis amíg meg nem szűnik ez a cégük is:) cross 10 típusjelű bringájukkal szemezgetek ajándékba barinőmnek, szerintem pofás kis gép aránylag értelmes dolgokból összerakva 98k ért.
2013. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!