Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 173 cm magas vagyok. Mekkora...

173 cm magas vagyok. Mekkora vázat érdemes vásárolnom?

Figyelt kérdés
Kaptam egy 28-as kerekű bringát egy ismerőstől, de sajnos nagyon nagy a váz nekem és alig ér le a lábam. Vagy ülök vagy tekerek és ezért szeretném a biciklit átszereltetni. köszi a segítséget.
2013. okt. 14. 14:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Ilyen bicikliről van szó:


[link]

2013. okt. 14. 15:17
 2/6 claidheamohmor ***** válasza:

Ez ránézésre legalább 60-as. Neked olyan 53-54-es kell.

(Persze lehet, hogy valaki - mint nekem az okos szomszédom a minap - 56-ost fog javasolni, de mivel én is pont ilyen magas vagyok, és éveket töltöttem 56-os vázakon, tapasztalatból mondom, hogy a magasságával kevesebb bajom volt, viszont koskormánnyal túl hosszú)

2013. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 claidheamohmor ***** válasza:
...egyébként szép bringa.
2013. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

en is amondo vagyok, hogy mindig a katalogusadat alatt egyel erdemes vazat valasztani, mert akkor jobban az alkati adottsagokhoz lehet allitani a bringat.


Klasszikus ertelemben az a megfelelo kerekparvaz meret ha: labad koze veszed a kerekpart, a tokod es a vaz kozott kell lennie egy tyuktojasnyi szabad hezagnak.

2013. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Erről a bringáról van szó:


[link]


[link]

2013. okt. 16. 10:21
 6/6 claidheamohmor ***** válasza:

Na igen, ez nem pont az, amit elsőre feltettél.

Egyébként őszintén megmondom, én nem költenék rá, inkább túladnék rajta, és vennék egy kisebbet :)

(Ez persze csak néhány évi, nekem túl nagy túravázakkal kapcsolatos tapasztalatokon alapuló egyéni meglátásom)

2013. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!