Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy cseréljem ki a belső...

Hogy cseréljem ki a belső gumit a hátsó keréken?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Youtube, Google
2013. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kiszeded a kereket, és ha van, akkor gumileszedővel, ha nincs, akkor evőeszközök lapos nyelével felbontod egyik oldalt a külsőt, kiveszed a belsőt, beteszed az újat, és visszateszed a külső peremét az eszközökkel.


Elmondva ennyi, de azért több helyen el lehet rontani, pl. odacsíped a belsőt, aszimmetrikusan teszed vissza a külsőt.

2013. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Annyival kiegészíteném az elhangzottakat,hogyha váltós a bicaj,akkor mielőtt kiveszed a kereket ,hátul az utolsó (legkisebb)fogassorra válts le a lánccal,még elől is a legkisebbre. Így tudod könnyen kivenni a kereket,anélkül,hogy megfeszülne az egész. Illetve miután behelyezted a belsőt,még arra figyelj,hogy a szelep egyenesen álljon,és ne legyen becsúszva.
2013. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

scribd PONT com/search-documents?query=bicikli+szerelés


scribd PONT com/doc/57085423/Csinald-magad-Stefan-Kalberer-Kerekparok-javitasa

2013. okt. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as, igaz! Valamint forgassa körbe a kereket, miután egy kicsit már fújt bele, és nézze meg, hogy egyenletes-e a gumi.

Különben meg szerintem alap dolog, hogy a legkisebb fokozatra váltva tesszük le a bicajt, ha nem használjuk.

2013. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ddrake te szereltél már biciklit??

"Különben meg szerintem alap dolog, hogy a legkisebb fokozatra váltva tesszük le a bicajt, ha nem használjuk."


Mert ez pont ellent mond annak amit a 3-as írt. Vagy csak simán nem tudod, hogy mi a legkisebb fokozat. Sosem abban tesszük le a biciklit, mert fölösleges. Hacsak nem hegynek felfelé indul el valaki minden nap.

2013. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legkisebb fokozaton azt értettem, hogy mindkét helyen a váltó a legkisebb feszülésű állapotban van, tehát a legkisebb fogason, nem azt, amivel a legkönnyebb vele hegynek felfelé elindulni (elöl legkisebb fogas, hátul legnagyobb, gondolom erre gondoltál). Igazad van, félreérhető volt. És igen, mindent magamnak csinálok a biciklimen.
2013. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 -a- ***** válasza:
2013. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ddrake, ok értem.
2013. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Igaz ,volt már velem is olyan ,hogy nem illeszkedett egyenletesen a külső gumi a felnire,mikor visszatettem. Be kellett szappanozni,és pumpálásnál jól a helyére ugrott mindenhol.
2013. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!