Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Eltörött a kerékpáromon az...

Eltörött a kerékpáromon az első fogaskerekek közül a középső?

Figyelt kérdés

Veletek történt már ilyen? Ha történt milyen helyzetben? Mert én semmi különöset nem csináltam vele, nem halytottam túl, egyenletes terepen(bicikliút) menten vele, és egyszer elkezdett zörögni. Akkor jött elő ez a hiba.

Három helyen törött el.

3500 km. van a bicajban, és még nincs egy éves.

A képeket itt találjátok:

[link]

A piros karikán belül van a törés.



2013. nov. 10. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy eltort?? Mert a kepeken nem igazan jon at hogy mivan...jol megnezted?? Nem csak a felgyulemlett kosz miatt tunik ugy?? Garancia van a cangara?
2013. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen úgynevezett átdobó fogak. Tuti nem azokról gondolod, hogy eltörtek? Mert ott vékonyítva lehet eleve a lánctányér meg azok a fogak ki is vannak valamennyire hajtva a tányér profiljából bizonyos típusoknál.

Ha három helyen eltört volna, akkor az tuti nem így nézne ki. Össze-vissza hajlott volna az egész lánckerék.

2013. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
El van törve. A lépeken tökéletesen látszik, ahogy a fogak közti árkok egyik vége kifelé áll. Tudtommal ez nem fordulhat elő.
2013. nov. 11. 07:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudsz szöveget értelmezni??

Leírtam, hogy az átdobó fogakat kihajlítják, hogy segítsék a váltást.


De ha ennyire sík vagy, akkor legyen igazad el van törve, vegyél újat!

2013. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!