Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek miért terjed az a...

Szerintetek miért terjed az a tendencia székesfehérváron, hogy egyesek csak előre raknak világítást, és van olyan hülye aki pirosat tesz előre?

Figyelt kérdés

2013. nov. 22. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért tesznek pirosat előre, mert olcsó piros lámpát több helyen kapni, mint olcsó fehéret (a hátsó lámpák eleve egyszerűbb, olcsóbb szerkezetek szerintem). Vagy azt gondolja, hogy a piros feltűnőbb. De valóban nagyon megtévesztő, úgyhogy aki ezt olvasta, és eddig pirosat használt elöl, annak javaslom, hogy szerezzen be egy fehéret (abból is van hátsó lámpa alakú, egyszerűbb típus).


Az furcsa, ha valaki csak előre tesz, nem lehet, hogy a hátsó lámpája már annyira lemerült, hogy nem is látszik? Olyan is van sajnos, hogy egy lámpa csak nagyon kis szögből látszik jól, vagy hogy bekapcsoláskor még erős, de aztán pár perc alatt elhalványul. A hátsó lámpánál ezt nehéz észrevenni.

2013. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem Szfvár függő. Az esti, éjszakai utcák/utak mindenhol teli vannak magukat halhatatlannak érző kerékpárosokkal.
2013. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Örülj annak, hogy egyáltalán van rajta lámpa. Tapasztalatom szerint a biciklik kb 2/3-án 3/4-én nincs semmilyen lámpa. Sőt egy jelentős részükön még normális fék sincs.

Aztán meg győzzed őket észre venni, meg meg sem tud állni a sok nyomi, mert fékje sincs.

2013. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze tudom, napi szinten bringázom, elég messze van a garázs/raktáram a lakhelyemtől, kb 8km... a világítás nélküli bringásokat már megszoktam, persze az is idegesítő, de a legrosszabb, mikor fázol, összehúzod magad a keskeny bringaútra érve elnézel messze látsz egy piros villogót nyugodtan ismét összehúzod magadat tudván, hogy közel s távol nem jön szembe senki... ilyenkom olyan max 15m-t látok előre a kapucnimtól, egyszercsak szemből bejött a képbe a piros villogóval az öreg néni... a fejünk találkozott, engem agyrászkódással saját felelősségre hazaengedtek a kórházból de az idióta nyugdíjas nyanyának betörött az orra a homlokomon, + eltörött a medencecsontja... ez volt kb 1 hónapja de azóta is sík ideg vagyok miatta, azóta nagyon odafigyelek erre, és ma pl 3 hülyét is láttam hajnalban akinek elől volt a piros villogó...
2013. nov. 22. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez durva. Öltözz fel rendesen, hogy ne kelljen magad összehúzni.

Az idiótákkal meg úgysem tudsz mit kezdeni.

2013. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!