Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csepel Royal 3* 2012 lehet...

Csepel Royal 3* 2012 lehet bele tenni ISIS tipusu monoblokkot?

Figyelt kérdés
Nagyon nem ertek a monoblokkhoz,jelenleg négyszöges van benne Csepel teta hajtokarral, de valtanek egy másikra, egy fsa-ra. Ehhez Isis monoblokk kell vagy micsoda , ilyet bele lehet tenni vagy ez hogy működik ?:)

2013. nov. 24. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

rakhatsz bele 4szoget,octalinket, isis drive-ot, isis howitzert, powerspline-t, megaexo-t vagy integraltat is...

de gondold meg mert tobbet artasz mint hasznalsz...

hiaba raj az fsa kar, de oan rossz lancvonalad lesz hogy korberohognek majd az emberek..

outi fsa karhoz 113as vagy min 118as mono kell, mig egy negyszoges karhoz 103as monoblokk....

2013. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán erzek ehhez, az fsa egy Planet x fixiben van es eleg olcsón jutnak hozza:)

de akkor az én vazamban mindenképp ferde lenne a lancvonal? Nem szamit hogy egytanyeros palyahajtas?

2013. nov. 24. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:

tenyleg palyahajtas??

ha 144es a lyukkore akkor minden okes, de ha 130as akkor csak egy 1tanyerositott outi, es mindig xar lesz..

2013. nov. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
144es fsa alu karbon, az eladó szerint időfutam de utana neztem es mindenhol palyahajtaskent, pistakent emlegetik, 144es körrel. Csak én ettől az új fajta monoblokktol felek, igazabol semmit nem tudok róla az a abajom.:)
2013. nov. 25. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!