Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az a baj hogy rozsdásodika...

Az a baj hogy rozsdásodika láncom kentem rá vd40et de nem marta le nagyon és hangos. Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 16:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Tisztítsd meg rendesen az egész hajtást, aztán rendes, rá való kenőanyaggal kend újra (mondjuk ez inkább megelőzés).


Ha nagyon oda van, akkor új láncot, talán fogaskoszorút is kell venned.

2013. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az auchanban láttam árulnak láncot a fogaskoszorú nem tudom hogy néz ki, milyen kenőanyagot való rá? megveszem csak fogalmamsincs mit kell
2013. dec. 19. 16:52
 3/24 anonim ***** válasza:
bicikliboltba menj be és mond hogy láncolajat szeretnél venni, talán hipermarketekben is kapható
2013. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam tehát, hogy lehet, a fogaskerekek is megérettek a cserére.
2013. dec. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
a kerékpár is hipermarketböl van nem válalnak garanciát nem tudjátok? esetleg ők megjavítanák
2013. dec. 19. 20:03
 6/24 anonim ***** válasza:
mivel ez nem olyan gond mint az, hogy eltörik a kormány vagy a váz maga, hanem a nem megfelelő karbantartásból eredő hiba, ezért nem fognak semmit csinálni vele garancián belül
2013. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy van-e rá garancia, te vetted, bár az általában nem jelent jót, ha hipermarketből lett véve.


Ők megjavítani? XD

Ezen még a Hervisesek is szétteszik általában a kezüket, pedig ők elvileg sportbolt volnának.

Szerintem vidd el kerékpárüzletbe, többet érsz vele, de azzal is többet fogsz, ha legközelebb nem hipermarketből veszed a keródat.

2013. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Vannak olyan sötétek akik ha elkopik a gumi egy éven belül, akkor mennek reklamálni és még nem is értik meg, hogy arra nem vonatkozik a garancia.

Én már semmin sem lepődöm meg.


Ez is ilyen hiba, ráadásul kenéssel elkerülhető jó ideig.


Ha nem értesz hozzá meg pláne nincs szerszámod, akkor az életben nem fogod kicserélni.

2013. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy annyira szar minőség, hogy még kerékpárboltban sem vállalják a javítást. Az ilyen gagyi hipermarketes cuccok meg pláne a legalja minőséget képviselik. Szóval eléggé esélyes, hogy nem javítják, főleg a normális szervízek.
2013. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Kicserélni csak kicserélik, ez még a tökre cserélhető alkatrész kategóriája, viszont nekem is mondták már bringaboltosok, hogy hozzájuk viszik az ilyen nagyáruházakban vett bicajokat javítani, és hogy agybaj :P


Egyébként ezen semmi garanciát ne várj el, ez is egy kopó-cserélendő alkatrész, ami nálad valószínűleg helytelen tartás miatt hamarabb elkopott, ennyi.

2013. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!