Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A kerékpárhoz való minipumpa,...

A kerékpárhoz való minipumpa, hogyan működik?

Figyelt kérdés
Vagy jól próbáltam,de rossz a pumpa vagy rosszul próbáltam és a pumpa jó vagy mind a kettő.
2009. nov. 26. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

ha fiú vagy akkor olyan mintha vernéd a farkad ezért hívják hoki pumpának

ha lány vagy akkor meg olyan...nos mintha vernéd a pasid farkát.

2009. nov. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
arra gondoltam szelepre hogyan kell ráhelyezni.ráteszem siműn akkor olyan,mintha nem lenne rajta, aztán van mód rá, hogy kicsit kitekerjem és utána szelepre ráhúzzam. a mozdulattal nincs gond a hasonlat is jó, de nem érzem, hogy menne bele levegő. ezért gondoltam hátha az én hibám...
2009. nov. 26. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg az egyik oldalán van egy kis fül, azt kinyitod, aztán azon az oldalon, ahol a szelepre rá kell tenni, kellene lennie egy kis karikának, azt lazítsd meg, aztán tedd rá a szelepre, zárd le a kart, majd a karikát tekerd vissza, addig amíg nem érzed, hogy szorul. De ez szerintem típusfüggő. Elvileg nemsok ellenállása van, azaz könnyű vele pumpálni, viszonylag sok levegőt nyom be. A legjobb, ha fogsz egy pótbelsőt és azon próbálkozol.

A fent leírtak egy Tesco Value pumpára vonatoznak (a legnagyobb nyomás, amit elértem vele, az 3,5 volt, maga a pumpa 600 Ft-ba került 2 éve, és még nyomásmérő is van rajta ):)) remélem segítettem.

2009. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen! köszönöm a választ
2009. nov. 28. 21:33
 5/5 anonim válasza:

Kedves #3

Kösz testvèrem,nekem is ez volt a problémàm.

2017. dec. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!