Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Hervis-ben árult kerékpárok...

A Hervis-ben árult kerékpárok tényleg jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagy leárazások vannak a Hervis-ben és 60 ezer forintos női kerékpárt most meg lehet vásárolni 34 ezer forintért. Az érdekelne, hogy ezek a bicajok, amiket a Hervis árul, milyen minőségűek?

2014. jan. 10. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Maga a váz jó minőségű, a többi alkatrészről meg ránézésre látod hogy gagyi vagy nem.

Pl. egy fékkart ha megfogsz, akkor egyből érzed hogy milyen, vagy a váltót megtekinted...

2014. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mivel egy komoly sportboltról van szó,gagyit nem árulhatnak,de ottis vannak drágábbak,jobb minőségűek,ez mind árfüggő. Amúgy azért viszik le ilyenkor az árát,mert tavaszra beszerzik az új árukészletet,ezektől pedig meg szeretnének szabadulni. Hozzáteszem nem azért mert valami bajuk van,csak ezek már kifutó modellnek számítanak ilyenkorra. De ha csak egy db bicaj lenne így leárazva,akkor azért alaposabban megvizsgálnám,de ha az adott fajta adott terméktípusáról van szó,és az összes ugyanolyan ennyibe kerül,akkor az az oka,amit leírtam. Hogy beszerzik az új árukészletet,és emiatt a nagy leárazás.
2014. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Középkategória alja, szóval átlag embernek jó, jobb, mint egy tesco bike, de nem egy kellys...

én vettem hervises bicot 5 évig használtam úgy, semmi baja nem volt, aztán átalakítottam és csak a váz maradt meg belőle, ami még mindig jól szolgál pedig gyilkolom rendesen.

a bicot amúgy 2005-be vettem és még egybe van. 40e ft (50% kedvezménnyel)

2014. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

2.válaszadó vagyok.

A hervisben is láttam már Kellys kerékpárokat. :D

2014. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
KTM és Fuji is van szép számmal,tehát bátran ajánlom :)
2014. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!