Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Test hűtése! Ha nyáron bicajoz...

Test hűtése! Ha nyáron bicajozok ilyen erdős, rétes helyen, és nagyon meleg van, hogyan hűtsem magam amikor melegem van?

Figyelt kérdés
A kullancsok végett általában hosszú farmerba megyek. Esetleg hosszú ujjú pólót is kéne vennem? De ha melegem van hogyan hűtsem magam?

2014. jan. 12. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél speciális bicajos pólót, abban nem melegszel ki.

Farmerban bicajozol? Az elég érdekes.

2014. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kullancs általában nem a bringásokra támad első sorban, farmerben ne bringázz... 40 fokos melegben is hűt a menetszél.
2014. jan. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyél rendes bringás ruházatot, ez nem feltétlenül jelent cicanacit, ha ellenérzéseid vannak... általában igaz, hogy ha nem állsz meg, akkor nem lesz kullancsod sem, de nekem már farmerban is sikerült begyűjtenem, szóval ezzel csak feleslegesen kínzod magad, ha rettegsz a kullancstól menj védőoltásért, a megelőzésére pedig már millió szert kitaláltak... amúgy én országútizom, hidd el, a nyári 40fokban mikor még az aszfaltról is visszacsapódik a hő az nem is hasonlítható egy erdei bringázáshoz, mégsem panaszkodunk a hőség miatt, mert a menetszél lehűt...
2014. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15éve brinágázok erdőkben mezőkön,versenyzek is,rövid nadrágban,mezben,de kullancsom még nem volt.
2014. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is elég sokat megyek edzeni erdőben, meg versenyekre, persze rövidnadrág, rövid ujjú póló, de még sose volt kullancsom. Ellenben hosszú nadrágban és egy vastagabb felsőben kb két percre mentem be egy erdőbe és máris kaptam egyet. Hűtés meg akkor szokott problémát jelenteni, mikor megállok és megszűnik a menetszél, de az csak 5 perc.
2014. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
közben eszembe jutott ami még hiba szokott lenni sok sok kezdőnél és legfőképpen ettől van rohadtul melegük, hogy nem isznak elég vizet...
2014. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szevasztok, kullancs vagyok ... es a farmernadragos felhevult bringasokra bukom :)


Amugy pedig, ha az erdo arnyekaban meleged van, akkor lehet ki kellene menned a napra lehulni :D

2014. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biciklizz előtte 50 km-t a tűző napon, és az erdőben fázni fogsz.
2014. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!