Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a legkeskenyebb gumiköp...

Melyik a legkeskenyebb gumiköpeny, amit cross-trekking kerékpárra fel lehet tenni?

Figyelt kérdés

A jövőben a gyorsabb, gördülékenyebb haladás érdekében mindenképp egy országútit szeretnék venne, de erre egyelőre nincs anyagi lehetőségem.

Viszont szeretném egy kicsit addig is feldobni a jelenlegi cross-trekking bringámat. Eredetileg 42-622-essel adták ki a boltból. Gondoltam, veszek rá egy kevésbé terepes kivitelt. Persze, nem voltam akkor még elég tapasztalt, 37-622-est adtak. Gondolom, nekik ez volt készleten. Közben persze megtudtam, ettől keskenyebb is létezik.

Nálamnál tapasztaltabbakat szeretném kérdezni, milyen méretű külső lenne nekem megfelelő, ha a gyorsaság a cél és 100% aszfalton közlekedek. Valamint, hogy ilyenkor felnit is kell cserélni a nem szokványos méret miatt? Ha valaki konkrét típust is tud írni, külön köszönet érte, elég nagy a választék ugyanis.


Köszönöm!



2014. jan. 20. 10:05
 1/6 A kérdező kommentje:
*venni
2014. jan. 20. 10:06
 2/6 anonim ***** válasza:

trekking felnihez 28mm-es vgyis 622-28c amit biztonsaggal feltudsz meg tenni...

25os is ramegy de akkor mar idiotan nez ki, es alacsony nyomassal kanyarban nem nagyon tart

szoval felnicsere nelkul 28ast meg radobhatsz, de belsot cserelj mindenkepp

2014. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
meg annyit hogy 700x28as deestone ban nem csalodtam...tapad is, olcso is, es defektet is birja..:D
2014. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ja meg annyit hogy tartossaggal sincs gond..fixin elol 7e km-ert birt, hatul persze sokkal kevesebbet de a skid mindent megeszik..:D

es ne riasszon el az olcsossaga...pl az istenitet kenda k177gumik nagykerben 470ft-ert kaphatoak es 2500-3000boltokban..:D

ennel ahogy latom csak 600ft haszonnal dolgozik a kereskedo..:D

szval 2x annyit er mint egy kenda:D

2014. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részletes választ!
2014. jan. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!