Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan érjem el, hogy tovább...

Hogyan érjem el, hogy tovább bírjam a biciklizést és milyen mozgás ajánlotok még?

Figyelt kérdés

Van biciklim, városban szoktam biciklizni(nem nagy távokat). A hétvégén vettem szobabiciklit, viszont 2 perc után lefulladok, fáj mindenem. Milyen technikával lehetne ezt fejleszteni, hogy menjen az 1 óra tekerés?

Határozottan döntöttem a fogyás mellett! 2 hete elhagytam a cukros üdítőket, csokit, cukrot (édesítőszerrel iszom a teákat is stb.). Kevesebbet eszem és áttértem arra,hogy reggelizem.

Milyen sportot tudnátok még ajánlani és milyen távokat és tornákat, ahhoz,hogy jobb legyen?

Motivációt és segítséget kérek és nem pesszimista hozzászólásokat!!! Köszönöm!


2014. jan. 28. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan érjem el, hogy tovább bírjam a biciklizést"


Úgy hogy tekersz. Róma se egy nap alatt épület fel, te se egy nap alatt fogsz lefogyni.

2014. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha csak egy boltig tekerős stílusú biciklis voltál eddig, nem is fog menni rögtön az egy óra. kezdj kicsivel: az első héten 10 perctől menj fel 20 percre(2 pihenőnap), a második héten ha sikerül akkor menj fel harminca és így tovább
2014. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eloszor is ra kell erezned a sajat tempora. Nem kell tulhajtanod magad, mert akkor elfogy a szufla. Nem kell verszemet kapni mas bringasoktol sem, menj egy temposabb, de ettol meg kenyelmes tempot.

Majd ha mar birod sokaig es a segged is megszokta a nyerget, akkor fokozhatsz a tempon, vagy megprobalkozhatsz kisebb emelkedokkel.

Edzes kozben sok folyadekot es megfelelo folyadekot fogyassz, sokat szamit.

Lenyeg a lenyeg, fokozatosan terheld magad csak ugy edzesidoben, mint intenzitasban.

2014. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez csak úgy fog menni, hogy csak egyre többet és többet tekersz... amúgy a szobabicikli általánosságban mindenkinél ruhaszárítóként végzi... vegyél egy biciklit és irány a természet...
2014. jan. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nos, tapasztalataim szerint a szobabiciklit sokkal nehezebb tekerni, mint a rendeset. de a többiek jól írják, menj először kevesebbet,ne akarj rögtön egy órát menni.
2014. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!