Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire időt álló egy KTM...

Mennyire időt álló egy KTM kerékpár?

Figyelt kérdés
Közel jövőben szeretnék vásárolni egy használt ktm országuti kerékpárt, és érdekelne, hogy mennyire minőségi, mik jellegzetes hibái, illetve jó döntés lenne-e egyáltalán ebben a márkában gondolkodni. Hozzáteszem, amit néztem az egy régebbi darab.

2014. febr. 5. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igazi minöségi amerikai gyártmány évtizedekig kibirja szóval megéri meg venni.
2014. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a KTM soha nem volt amerikai:) lol

amúgy jók, de használtból hasonló ár/érték arányban találni bianchi-t, cinelli-t, peugeotot is, én lehet inkább ezek közűl választanék.

2014. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
KTM marka Osztrak!
2014. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

tok mind1 hogy ktm, puch vagy bianchi matrica van rajta, az a lenyeg mien csoszettbol van es mien felszereltseggel...

nemreg volt bikemag-on hiten csoves bianchi sachshuret-weinmann-exage legozott szettel 60ert..LOL

2014. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lopott kerékpárok vannak ilyen aukciós oldalakon nagyon olcsón rendkívül jó felszereltséggel.
2014. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
ezzel arra akartam celozni hogy xar vaz xar felszereltseggel meregdragan, es a bikemag nem aukcios oldal..de mind1..:D
2014. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
KTM nem kimondottan az orszagutiban eros, de megbizhato, jo marka.
2014. febr. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!