Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan építsek fixit?

Hogyan építsek fixit?

Figyelt kérdés
Ha szeretnék magamtól építeni egy fixit, akkor milyen alakatrészekre van szükségem, illetve milyen gyártókat tudtok nekem ajánlani? És hogy ha van egy sima vázam, abból lehet-e fixit csinálni?

2014. febr. 6. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

nem, sima váz nem csak a rücskos vagy erdes vazbol erdemes mivel csak abban tudod meghuzni rotafixel a cog-ot, es tobb skid-pontu attetet tudsz felrakni, de a legjobb a nagytanyer-konusz...XDXDXDXD

vagyis--lovesed sincs semmirol de mar fixen akarod nyomni..olvass utana a dolgoknak vagy elmesz a botba es veszel eggyett:D

2014. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fix, hogy ugy sem epited meg :)
2014. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked mit jelent az, hogy sima váz?

Most elmesélem neked, én 3 éve álltam neki fixet építeni, egy régi országuti vázra, aztán kiderült, hogy a váz túl alacsony, és ha úgy jön ki, akkor az első kanyarban le is ér a pedál, a lábfejed pedig szanaszét törik...

Miután leszedték a gipszet, vettem egy csepel royal vacak vázszettet, persze mindenféle kompatibilitási problemekbe ütközve szépen lassan minden csere, így a bicikli "felújításból" lett egy komplett bicikli építés.

Most van egy csepel royal fixem, ami 210.000ben állt meg, szinte ugyan azzal a felszereltséggel, amivel boltban egyben megkapod 90.000ért...

Nos kb ennyire éri meg ennyi tudással nekiállni biciklit építeni...

Jah és utálom azt a vacakot, de eladni meg nincs kedvem inkább szétrohadhat az udvaron...

2014. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!