Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék kerékpárt túrázásra...

Szeretnék kerékpárt túrázásra venni. Ajánlanátok jó Kerékpárokat?

Figyelt kérdés
Olyan bringát szeretnék amit jól tudok hajtani aszfalton,és földutakon,maximum enyhébb terepeken.Árban szeretném ezt 100ezer alatt kihozni.Nem vagyok nagyon tapasztalt ebben a témában ezért szeretnék segítséget kérni!A válaszokat előre is köszönöm!

2014. febr. 23. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit szeretnél az tipikusan a négy évszakos autógumi esete. Se nyáron nem jó igazán, se télen. Mindkét esetben 50 százalékos teljesítményt hoz.


Ha jól tudod hajtani aszfalton, akkor kilőve a jó teljesítmény földutakon és enyhébb terepeken. És fordítva. Inkább azt döntsd el, terepen vagy aszfalton fogsz-e többet tekerni!

2014. febr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
üdv én most veszem egy ilyet egy MTB-t ami pont ezekre jó...mondjuk 100felett van egy kicsit a CTM Terrano 2.0 2014...és 29es gumikkal 21" vázzal mert 185cm vagyok...szerintem ez nagyon jóóó...:))
2014. febr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!