Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 1. Belepo szintu orszaguti...

1. Belepo szintu orszaguti bicikli eseten melyik vaz a jobb, az alu vagy az acel?

Figyelt kérdés
2. 183 cm magas ferfi vagyk, 80 cm az atlepo magassagom, karjaim atlagos hosszuak. A legtobb belepo szintu orszaguti bringa kormany magassaga nem allithato. En nem szeretem, ha a kormany nagyon melyen van, ezert nem akarom nagyon megemelni az ulest, inkabb nagyobb vazat vennek, L-es helyett XL-est. Ezek az XL-es vazak jellemzoen 58-60 cm nyeregcso hosszal keszulnek, gondolom a felso cso hossza is talan tobb egy kicsit, mint az L-es. Lehet -e olyan problemam, hogy igy akkor tul messzire kerul a kormany, vagy ez a keves hossz valtozas meg bele fer?

2014. febr. 26. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

minek veszel országutit, ha nem akarod alacsonyan a kormányt? nagyobb vázat venni baromság. max 57 kell neked.


ha meg alacsony a kormány, cserélj kormánycsövet, vagy vegyél fitness vagy trekking bringát.

2014. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azert akarok orszagutit, mert szeretem ezt a stilust, nincs gondom azzal, ha elorebb kell donom, mint egy MTB-n vagy fitness bicajon. Viszont azert van kulonbseg akkozott, hogy ki mennyire szeret melyre dolni elore. Van aki annyra elore dolve bringazik, hogy ugy nez ki, mint egy homokba dugott feju strucc. Az ules az egekben, a kormany meg melyen. Ezt azert kerulnem. Korabban egy 30 eves Raleigh orszagutit hajtottam, ott nem volt gond a 60 cm-es nyeregcso hossz. A felso cso magassaga kb 77 cm volt.
2014. febr. 26. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha építesz bringát akkor talán olcsóbban is kijön, a villát meg olyan hosszúra vágod amennyire szeretnéd és nincs az hogy nem kényelmes.Ez a cikk segíthet:

[link]

2014. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!