Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a legjobb bicikli lakat?

Melyik a legjobb bicikli lakat?

Figyelt kérdés
Melyik fajta a legjobb? Vannak ezek a kábeles,belül bowden szálasak,láncok meg ezek az "U" alakú kemény lakatok. Melyiket tart a legtovább elvágni? A bowdeneseket könnyű erő vágóval,a kemény "U" alakúakat meg ellehet fűrészelni,a láncos megoldás meg szerintem a középső út,vagy tévedek?

2014. márc. 2. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csak azt nézd, hogy mennyire könnyű elvágni, az is fontos, hogy maga a zár milyen könnyen támadható. A sodortakat felejtsd el, az U és a nem integrált lánc lakatok között vannak elég jók, bár előbbiek kevés szabadságot adnak, ezért preferálom sokkal jobban a láncokat. Talán ami a legjobb, azok a colostok lakatok, ez árban is meglátszik. Azt szokták mondani, hogy a keró árának legalább 1/5-e legyen a lakat :) Persze itt sem azt jelenti, hogy akkor nyugodtan hagyhatod vele az utcán órákra főleg az ilyen drága kerót, de azért valamivel nagyobb nyugtod lehet. Olyan lakat nincs, amit ne lehetne feltörni/elvágni, vagy éppen azt is sokszor könnyű elvágni, amihez hozzákötötted.
2014. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
én nem használok lakatot, mindenhol megtalálom az embert akire rá bízhatom a felügyeletet.
2014. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
...hát én ezt nem fogom kipróbálni,mert mikor én elmegyek vásárolni biciklivel,nem biztos hogy bárki is bírna ott várni,vagy ha suliba megyek. Mondjuk ott a tárolót bezárják,de nem mindig.
2014. márc. 3. 19:25
 4/4 anonim válasza:

OLYAN NINCS! van rosszabb,és jobb...két megoldás van, U-lakat(esetleg egy láncos lakattal kiegészítve) vagy egy láncos lakat. de a lakatolási teknika is nagyon fontos...

[link] olvasgass:)

2014. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!